Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

ygs

"Ygs ye girişte nüfus cüzdanındaki fotoğraf en fazla 6 ay içersinde çekilen bir vesikalık olmalıymış" tarzında bir şey duydum.Bilginiz var mı?

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Böyle bir şey varsa Ygs başvuru kılavuzunda vardır mutlaka. Orada yoksa inanma. OYSM sitesine girip bu kılavuzu bul. Pdf formatındadır. Pcne indir. Pdf nin üst tarafında arama formu vardır. Oradan 6, ay, nüfus gibi kelimeleri ayrı ayrı arat hızlıca bulursun varsa.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    hayır ya öyle birşey yok. çok küçüklük fotoğrafınsa ve o fotoğraftaki haline göre çok değişmişsen belki .ama illahta 6 aylık olacak diye birşey yok diye biliyorum
    Üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız, birilerini uyandıracağınızdan emin olabilirsiniz...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Hocam dediğiniz gibi yaptım bir sonuç çıkmadı.Herhalde böyle bir şey yok.
    Cevaplar için teşekkür ederim.Kafamda soru işareti kalmadı.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    kimliklere carbon testi mi yapıyolar? nasıl anlıycaklar fotoğrafın son 6 ayda çekildiğini
    çok sırıtmıyosa fooğrafın ne zaman çekildiğinin ne önemi var.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Hocam öyle tabi;ama insanın kafasını karıştırmaya da yetiyor.Ya da ben mi evhamlıyım bilmiyorum ki...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Delinin biri kuyuya bir taş atmaya görsün Bende duymuştum öyle bişey ama öyle bişey yok ..
    İnternetim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Bende duymuştum hatta resimdeki haline benzemek için saçını kestirenler de vardı

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Yanlış hatırlamıyorsam, nüfus kağıdında değil ama, eğer nüfus kağıdındaki fotoğrafla benzerlik göstermeyen bir durumdaysanız, yanınızda son 6 ayda çekilmiş bir fotoğrafının olmasını istiyorlar. ** YGS de yok galiba bu, başka resmi işlemlerde uygulanıyor bu. Ya da, bir yere vesikalık fotoğraf vereceğiniz zaman , son 6 ayda çekilmiş olmasını istiyorlar. Mevzuatta yeri var diye biliyorum.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları