Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni

Anasayfadaki zımbırtı

Forumdaki haraketliliği blog kısmına yansıtabilmek için anasayfada sağ üstteki zımbırtıyı yaptım nasıl olmuş.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    gerçekten güzel olmuş. hoş bir hava katmış siteye. elinize sağlık

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Sağolasın Matera. Tek avatarlarımızı oraya çekmiyor şu anki kodlar. Onuda yapmak için bi bu kadar daha uğraşmam lazım.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    bu haliylede güzel hocam. buraya bayağı emeğinizin geçtiği belli. bizde naçizane katkılarımızı sunmaktan onur duyarız.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    elinize sağlık, sayfada en çok dikkat çeken kısım orası olmuş bence, ama ben bakamıyorum titreme falan başım dönüyor, zaten gözlerim bozuk
    iyi düşünmüşsünüz hocam

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı matera'den alıntı Mesajı göster
    bu haliylede güzel hocam. buraya bayağı emeğinizin geçtiği belli. bizde naçizane katkılarımızı sunmaktan onur duyarız.
    Sizin emeğiniz daha önemli site için.

Alıntı paradoks12'den alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık, sayfada en çok dikkat çeken kısım orası olmuş bence, ama ben bakamıyorum titreme falan başım dönüyor, zaten gözlerim bozuk
    iyi düşünmüşsünüz hocam
    Hocam, bu internet explorer tarayıcı yokmu ömrümüzü çürüttü. 6.0 ve 7.0 versiyonun anlayacağı şekilde kodlama yapmak bir işin yapım süresini 2 katına çıkartıyor. Microsoft bu iki tarayıcı tamamem özensizce hazırlamış. Dünyada tüm tasarımcılar için en büyük sorun explorer tarayıcısının bu iki versiyonu. Bu versiyonlar, yazılan kodları anlayamadıkları için onların anlayacağı dilden kodlamalar yazmak gerekiyor ayrıca.
    Explorer 8.0 ve Firefox, Chrome, Opera gibi tarayıclar hiç bir zaman sorun çıkartmıyor.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    AÖF Öğrencisi
    gerçekten elinize, emeğinize sağlık hocam süper olmuş artık ana sayfadan formdaki konuları daha iyi takip edebiliriz.
    BİR MUM DİĞER BİR MUMU TUTUŞTURMAKLA IŞIĞINDAN BİR ŞEY KAYBETMEZ ((MEVLANA))

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    hocam ben o titremeyi daha çok dikkat çeksin diye özellikle eklediniz sanmıştım, şimdi mesajınızdan sonra birde chrome ile baktım orda hiç titreme yok, gözüde yormuyor ve daha iyi görünüyor

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Explorer 6.0 veya 7.0 sıfırda forumun bazı yerleride düzgün görüntülenmez.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları