Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer

Hayırlı Cumalar

Cuma günümüz mübarek olsun arkadaşlar
    Her Cuma iyi dileklerimizi buradan paylaşalım mı ?
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı Tükenir Kalem'den alıntı Mesajı göster
    Cuma günümüz mübarek olsun arkadaşlar
    Her Cuma iyi dileklerimizi buradan paylaşalım mı ?
    Allah'ın selamı,rahmeti,bereketi üzerimize olsun!Günümüz aydın,Cumamız mübarek olsun!Hayırlı Cumalar
    Kim demiş ki aklın yolu bir tanedir
    Bence nerden baksan en az bin tanedir

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Suskun ve hüzünlü olmamanı niyaz ediyorum Allahtan.
    Hayırlı cumalar müminler.
    Allah ibadetlerimizi kabul buyursun inşAllah.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    9. sınıf
    Yanılmıyorsam bu sitenin adı Matematik Tutkusuydu; Müminler Toplaşıyor (yada herhangi bir şey) değil. Ayrıca kanımca Cuma Hayırlamanın kimseye faydası yok. Gruptaki işim bitmiştir. Siz cuma hayırlamaya devam edin sayın Müminler.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı omerkotan'den alıntı Mesajı göster
    Yanılmıyorsam bu sitenin adı Matematik Tutkusuydu; Müminler Toplaşıyor (yada herhangi bir şey) değil. Ayrıca kanımca Cuma Hayırlamanın kimseye faydası yok. Gruptaki işim bitmiştir. Siz cuma hayırlamaya devam edin sayın Müminler.
    Seni kurtaracak olan kimdir HAKKIN huzurunda?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı omerkotan'den alıntı Mesajı göster
    Eğer bu konunun herhangi bir zararı varsa Admin öğretmenimizden ricam bu konunun silinmesidir..Kesinlikle niyetim kötü değildi,herhangi bir dini ayrışma olayını düşünmedim veya bağnazca din felsefesi yapmak istemedim..Türkiye'nin %99'unun müslüman olduğunu düşünerek,din kardeşlerime böyle güzel niyazlarda bulunabileceğimiz bir konu açmak istedim..Dediğim gibi herhangi bir sakıncası varsa konu kapatılabilir,silinebilir hiç şikayetim olmaz..

Ayrıca ben sana kişisel bir hakarette,yergide,alayda bulunmadım..Ama gördüğüm kadarıyla sen iki üç cümlede bu ülkenin önemli bir değerini yere atıp,üstüne basarak geçmişsin..Üstelik hayırlamanın kimseye faydası yok diyerek alayın da dibine vurmuşsun..
    Asıl bağnazlık (diğer adıyla yobazlık,sakın hakaret olarak algılamayın,kelimenin tam anlamı budur) karşı fikirlere tahammül edememektir..Bağnazlık tam olarak budur,bütün sözlüklerde bakabilirsin..Asıl saygısızlığı maalesef ki sen yapmışsın..

Sitenin amacına gelince,söz gelimi sanal alemde(gerçek alemde de öyledir) her şey katı kurallar içinde olmaz..Teknoloji forumlarında sağlık konusu da açılabilir,kişisel bakım konusu da açılabilir..Meselâ sen okula ders için gidiyorsun ama eminim ki okulun varoluş amacının dışında(gerçekten de eminim,okula gidip sadece ders çalışan bir öğrenci yoktur) pek çok şey yapıyorsun..

Ayrıca bu konunun açıldığı yer Sohbet bölümü..Burada kısa bir göz gezdirirsen matematikle en az bu konu kadar alâkasız pek çok konu bulabilirsin..Neden sadece bu konuya böyle bir yorum yapma isteği belirdi içinde ?

En çok merak ettiğim şey de,bu konuda seni rahatsız eden nedir ?
    Sırf kimi yobaz düşünceli (sözde çağdaş) insanların hoşuna gitmiyor diye,herhangi bir dine inananlar evine kapanıp orada gizlice dinini yaşamak zorunda değil..Benim sana bir zararım yoksa,bu şekilde inancımı küçümseme hakkını kendinde görmen büyük bir hata..

Dediğim gibi,sitenin sahibi olan Admin öğretmenimiz bir hata görmüşse konuyu kapatacaktır..Size hayırlı günler dilerim..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Değerli Arkadaşlar,
    Bu ülke bu millet Müslümandir. Bizler de dinimizin emrettigi uzere oldukca sicak bir hava icerisinde hayirli gunumuz olan Cuma gunumuzu kutluyoruz ve birbirimize dualarda dilekler de bulunup müminligimizi yapiyoruz.

Ruslan kardesim.bu tur zatlara soru sorma Allah onlarin kalplerini kapatmis beyinlerini durdurmus kulaklarini sagir etmistir.

Inanmamalari sorun degil fakat burada saygi duyulmasi bir zorunluluktur. Forumumuz insan haklarina saygili bir forumdur ayrica . fakat bize saygisi olmayan bir zihniyete biz saygi duyacak degiliz. Her cuma birbirimizin. Cuma gunlerimizi kutlayacagiz. Bu bizim dinimizin emrettigi ve inandigimiz bir gercek.

Herkese kendi dogrularimizi kabul ettiremeyiz etmek zorunda da degiller fakat bu arkadas saygi bizim dinimize ve en dogal,anayasayla guvence altinda tutulan temel hak ve hurriyetlerimizden,inanc hakkimiza saygi duymamis. Gerek dini gerek ahlaki ve gerek anayasal bir suc islemistir. Bu topraklarda Ömerler Muhammedler bitmeyecegi gibi Ebu Lehebler de bitmeyecektir.

Yapmis oldugumuz bu davranis forum kurallarimizca da guven altindadir. Bana saygisi olmayan bir insana ben de saygi duymayarak forumda tartisma cikaran ve cesitli sacma sapan nedenlerle foruma girmeyecegini soyleyerek forum teskilatlanmasina kapali bir tehtid savuran bu Ebu Leheb torunu da bu forumda bulunamayacaktir.ikinci bir girisine bir firsat vermeyecegim merak buyurma..

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    9. sınıf
    Savaş girdim? Biraz fazla tehditkarsın. Ayrıca sizin siteye bir sempatim yok bidahada girmem.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Aciklama yapmiyorum galiba yazdiklarini bilmeden yaziyorsun. Pcde olmadigim icin mobilden islem yapamiyorum.gecikse de yapacagimi yapacagim adin giibi emin ol.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun.Allah'ım Cumamızı kabul ve mübarek eylesin
    Kim demiş ki aklın yolu bir tanedir
    Bence nerden baksan en az bin tanedir

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!