Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı ajanyumusakg'den alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar inanın içinizde en şaşkın olan benimdir çünkü geçen yılın puanlarına bakarak yazdığım ilk altı üniversite gelmedi gönlümde yatan ailem içinde kalmasın yaz gitsin dediği bilecik şeyh edebali elektrik elektronik mühendisliği geldi biraz şaşkın biraz buruk biraz tuhaf bir duygu yatay geçiş yapmayı düşünüyorum çünkü bilecik çok uzak ailme nasıl bir yol izleyebilirim bilen biri varsa yardımcı olursa çooook sevinirim bana psikolojik açıdan destek verdiği için sonsuz şükra ve teşekkürlerle iyi varsın MT
    1993'de ben de ailemden 720 km ötedeki bir üniv.de okumuştum. hem benim zamanımda cep tel. internet skype vatsap filan yoktu.
    ilk yıl çok zorlanmıştım sudan çıkmış balık gibiydim ama sonraları hayatı öğrendim. Hata yaptım, kazık yedim ama Allah'a çok şükür tek başıma engelleri aşmayı öğrenerek başardım.
    Üniv.yi ailenin yanında aynı ilde okusanda evlenip kendi aileni kurduğunda benzer zorlukları yaşayabilirsin.
    ama karar tabiki senin. Allah hakkında hayırlı kararlar vermek nasip eylesin.
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Teşekkür ediyorum pi sayısı ( mobilden yaziyorum sorun olmuyordur ins kisa yazmam^gerci bunu yazana kadar yazmis ol7rdum da neyse kusura bakma ( ^ ) arkadaslarim yatay geçiş yapmadanda üniversite değişebiliyormussun dediler ben baktim metten pek bulamadım acaba bunun hakkinda bir bilgin varmi acaba
    Bizden üzüntüyü gideren ALLAH'A hamdolsun...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı ajanyumusakg'den alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ediyorum pi sayısı ( mobilden yaziyorum sorun olmuyordur ins kisa yazmam^gerci bunu yazana kadar yazmis ol7rdum da neyse kusura bakma ( ^ ) arkadaslarim yatay geçiş yapmadanda üniversite değişebiliyormussun dediler ben baktim metten pek bulamadım acaba bunun hakkinda bir bilgin varmi acaba
    ilk defa duydum bilmiyorum maaleseföğrenirsen banada yazsana merak ettim.
    Kim demiş ki aklın yolu bir tanedir
    Bence nerden baksan en az bin tanedir

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Olur yaxarim umarim vardir oyle bir şey )

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Okula henüz uğramamış olsak bile dün çok şey değişti..Önümüzde uzanan eğitim-öğretim yılı kim bilir bizi ne kadar değiştirecek,neler katacak neler götürecek..Özellikle üniversiteye geçmiş arkadaşlarımızın hayatı daha fazla değişeceğinden mesajımı burada yazmak istedim..

Tüm öğretmenlerime ve öğrenci arkadaşlarıma,abilerime ablalarıma,kardeşlerime ve en önemlisi gözleri öpülesi miniklere güzel ve hayırlı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum..Öğretmenlerimizi üzmeyelim,arkadaşlarımızla iyi geçinelim inşaallah..

Benim için okul yarın başlıyor,hep ikinci gün giderim okula Haydi Bismillah..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Teşekkürler,Allah'ım muvaffak etsin yeni dönem,yeni okul,yeni şehir,sınavlar..her biriyle hepimize hayırlı olsun yeni dönem

Biz kazandık sıra sizde hayırlısıyla Allah'ım yardımcınız olsun
    Kim demiş ki aklın yolu bir tanedir
    Bence nerden baksan en az bin tanedir

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    evet okulumun üçüncü gününden selamlar üniversite hayatı bambaşka bugün saat 9 da dersimiz vardı EEM giriş dersi.neyse bölüm başkanı geldii anlattı birseyler sonra dedi asagı ınecegız hocalarla tanıstıracagım sizi tabi bizde heyecan dorukta... ındık asagı masalar hazırlanmıs meyvesuları kurabıyeler pastalar felan (karnımızda doydu sabah sabah ) neyse konustular yanımıza geldiler sorun varsa anlatın gelın konusun cekınmeyın sınıfta yaklasık 15 kız var yanı EEM olmasına ragmen 15 kız baya ıyı bı rakam saat 10da fizik 1 dersine gec kaldık halıyle hoca kızdı sonra basladı anlatmaya dersi bir kere daha dedim ki iyiyki secmısım bu bolumu ve unıversıteyi .. aile sıcaklıgını hıssettim ...19 saat mesafede olan evımdekı gibi :/ tabii aile ozlenmıyor mu ozlenıyor aranmıyor mu aranıyor ama EEM ve universite heyecanı onlarıda yavas yavas unutturuyor kingwalter senin de önlük giyme törenini anlatmanı heyecanla bekliyorum duygu95 korkmazserkan senin nasıldı :? umarım hepinizinki benımkı gibi güzel geciyordur

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Evet madem yazılmış ben de anlatayım hazırlık sınıfı berbat bir şey telaffuz filan öğretiyorlar kozlu denen bi yerdeyim hiç bir şeye yaradığı yok merkez kampüsteki ortamlar iyi cafeler filan var ama şehir genel olarak pek iç açıcı değil işte böyle

6 sayfadan 6.si BirinciBirinci ... 456

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları