Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite

Nostalji:)

Kaç yıl olmuş bu forumla tanışalı.. yıllar içinde kim bilir kimler ne oldu kimler nerelere gitti.. yazılanlar kaldı belki de değişmeyen .. uzun zamandır ben de giremedim.. ee bu kadar laftan sonra kimse yok mu eskilerden iki hal hatır sorayım dedim ) ( yenileri de dışlamış gibi olmayayım ama eskilerin yeri ayrı

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Merhaba Faruk. Eve yıllar geçiyor. hala arada uğrayanlar var. Forumda sorun sorulara yetişemeyince yeni üye alımı kapattım iki yıldır. Bu yüzden sizin gibi yardımcı olan değerli arkadaşlarda seyrek uğrar oldu. 2. dönem tekrar aktif etmeyi düşünüyorum üye alımını. Eski arkadaşlara haber verecem. Sağlıcakla kalın.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Siz aktif yapın elimden geldiğince el atarım inş siteyi böyle durgun terkedilmiş görünce çok üzüldüm ne günlerimiz geçti böyle mi olacaktı diye geçirdim içimden...

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Teşekkkürler. 2. dönem başı halledeceğim inşallah

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Merhaba Admin hocam ve Faruk Ben ne çok özlemişim forumu
    İnternetim yok

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Hoşgeldin. Vallaha sizin hoşluğunuz o. İnsanın içinde güzellik olunca bulunduğu yerler güzeldir.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Teşekkür ederim hocam. Matematikle uzun zamandır hiç ilgim yok ve sorulara bakıyorum hobi niyetine çözemediğimi görünce çok üzüldüm. :'( İnşallah çalışıp soru çözmeye devam
    İnternetim yok

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    O eski ruh ve canlılık yeniden uyansa burada ne güzel olur ) matematik güzeldir ya dil gibi pratik ister kullanmak gerek melek sana da merhaba

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Merhaba arkadaşlar forum eski özelliğini tekrardan yakalayabilecek mi bilmiyorum eski gönüllü arkadaşlar tek tek dağıldılar ben de dahil öylesine gireyim derken bu başlığa rastladım
    Hepimiz farklı üniversiterdeyiz ve artık vakitlerimiz eskisi gibi oldukça geniş değil daha doğrusu geniş ama eskisi gibi değiliz.
    Eskiden burada karşılıksız yardımlaşma dayanışma ortamı vardı hatta arkadaşlıklar oluşmaya başlamıştı ama her şey dağıldı gibi umarım yine eski haline döner

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Alt nesil de sağlam gelip işi omuzlamadı ki ne yapalım
    Elimizden geldiğince bir şeyler yaparız yine
    Ümitvar olmak iyidir Just a little faith

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları