Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Attalos'den alıntı Mesajı göster
    Bir kaç kişi bir şey söyledi ve sizlerde hemen ayaklandınız. Yapmayın lütfen. Birileri bu konuyu gündeme getirse görmeyecek duymayacaktınız bile.
    Neden ayaklanmamız bir sorun teşkil ediyor?
    Ayaklanacağız tabii ki biri birine 'ayyaş' der ortalık kan gölüne döner de biz neden ayaklanmayacağız?
    Adalet önünde hesap vermelerini istiyoruz.Allah ve elçilerine kimse hakaret edemez.
    Sevmiyorsan otur fikrini kendine sakla kardeşim.Hakaret nedir ya?

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Sanırım bir de inci sözlük gibi saçma sapan bir yer vardı.
    Akılsızların işi gücü dalga geçmek.
    Asıl dalga geçilecek konumdaki kendileri 'saf işsiz'lerin.
    Ben öyle yerlerde bulunmanın boş bir iş olduğunu düşünenlerdenim bu nedenle o sözlüklerde bulunmayı pek sevmiyorum.
    Velhasıl eğer bir hakaret varsa (ki bu İslamiyet dışında da olabilir dediğim gibi) haberim olsaydı yine şikayetimi yapardım.
    O onların kendi ayıpları.Hiç kimsenin bir başkasının dini-milli değerlerine küfretmeye-dalga geçmeye hakkı yoktur.
    İncisözlüğü söylemedim zaten. Ekşi ile birlikte inci haricindeki diğer sözlüklerden bahsettim. Bundan öncede islama defalarca hakaret edildi, biride çıkıp islamı koru-madı. Şimdi başkalarından olay duyupta burada islam koruyuculuğu yapmayın. Destekleyin eyvallah, desteklemesi içinde insanlara öneride bulunun ama burada bu yazıları yazmak size değil, bu hakareti farkedip ayaklanma yapan kişilerin hakkıdır.
    Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder,
    Siyah beyaz forman bize bir ömür yeter

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Amaç ne yani sözlüğü kapattırmak mı?
    İstanbul Tıbbiyesi

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    İncisözlüğü söylemedim zaten. Ekşi ile birlikte inci haricindeki diğer sözlüklerden bahsettim. Bundan öncede islama defalarca hakaret edildi, biride çıkıp islamı koru-madı. Şimdi başkalarından olay duyupta burada islam koruyuculuğu yapmayın. Destekleyin eyvallah, desteklemesi içinde insanlara öneride bulunun ama burada bu yazıları yazmak size değil, bu hakareti farkedip ayaklanma yapan kişilerin hakkıdır.
    Bu nasıl bir yorum?
    Ortada olan benim dinim.Savunacağım tabii ki!
    Hayır yok öyle onun hakkı bunun hakkı her insanın hakkıdır.
    Alıntı Heisenberg'den alıntı Mesajı göster
    Amaç ne yani sözlüğü kapattırmak mı?
    Amaç bunu yapanları adalet önünde hesaba çekmek.
    Fevkalade iyi bir şekilde hepsini cezalandırmak.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Savun illa ki. Bizde savunup şikayet ediyoruz. Ama anlatmaya çalıştığım olaya sadece müslüman gözüyle bakmakla olmaz. Tarafsız bakmak gerek. Ekşi sözlüğün ben gerekeni yaptığını düşünüpte şikayet ediyorum!
    Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder,
    Siyah beyaz forman bize bir ömür yeter

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Amaç bunu yapanları adalet önünde hesaba çekmek.
    Fevkalade iyi bir şekilde hepsini cezalandırmak.
    Astıralım istersen
    İstanbul Tıbbiyesi

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Heisenberg'den alıntı Mesajı göster
    Astıralım istersen
    Astırmaya çok mu meraklısın?

Savun illa ki. Bizde savunup şikayet ediyoruz. Ama anlatmaya çalıştığım olaya sadece müslüman gözüyle bakmakla olmaz. Tarafsız bakmak gerek. Ekşi sözlüğün ben gerekeni yaptığını düşünüpte şikayet ediyorum!
    Ben zaten Müslüman gözüyle bakmıyorum.Hakaret varsa şikayet de vardır.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Tamam şikayet edelim ama sitenin bunda suçu yok yani sözlüklerde yöneticiler bunun önüne geçemezki.Sonuçta o yazilari yazanlar kullaniciliar eğer bir suç varsa kullanicilara ceza verilmeli.Yaşin yaninda kuruda gitmemeli.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene"

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    3 5 aşağılık adam da yapmış olsa bunu yine de suç tüm sözlüğündür çünkü ekşi sözlük dur durak bilmiyor bu konuda bu ilk değil. Geçmişte de aynı teraneler sıkça yaşandı ve görüldüğü gibi değişen bir şey yok demek ki burda bir zaafiyet var ya önlem alınmayıp seyirci kalınılıyor kasti olarak ya da alınan önlemler caydırıcı değil. Dolayısıyla sözlük yönetimi asıl suçludur. Bardağı taşırdılar, edilen küfür ve hakaretleri okuyup inanın sakin olmak çok zor bu sefer ki zırvaları yenilir yutulur cinsden değil

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı rdvn01'den alıntı Mesajı göster
    3 5 aşağılık adam da yapmış olsa bunu yine de suç tüm sözlüğündür çünkü ekşi sözlük dur durak bilmiyor bu konuda bu ilk değil. Geçmişte de aynı teraneler sıkça yaşandı ve görüldüğü gibi değişen bir şey yok demek ki burda bir zaafiyet var ya önlem alınmayıp seyirci kalınılıyor kasti olarak ya da alınan önlemler caydırıcı değil. Dolayısıyla sözlük yönetimi asıl suçludur. Bardağı taşırdılar, edilen küfür ve hakaretleri okuyup inanın sakin olmak çok zor bu sefer ki zırvaları yenilir yutulur cinsden değil
    Ağzına sağlık. Konuş paşam, konuş.
    ...

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları