Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

Burçlar

burçlarınız neler ve onlara/onları taşıdığınıza inanıyor musunuz?
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    yani muhakkak bir etki vardır sonuçta bu konuda hiç bilgim yok ama gazete köşelerindeki
    "yakın zamanda tüm kovalar (insanların yaklaşık %8 i) hayatlarında verimli olacakları bir döneme giriyor, bahar yağmurları başlıyor"
    tarzı yazıları görünce bunu okuyup hayatını ayarlamaya çalışanlara mecburen gülüyoruz.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    süpersiniz hocam

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    burçlar,fallar insanların oyalanması için çıkarılmış birşeydir.Ama ne yazık ki bunlara inanıp,uygulayanlar var. öğrenmek istedikleri gelecek mi?
    Şüphesiz geleceği yaradandan başkası bilemez,göremez.Bunu bilenler zaten bu yollara hiç başvurmaz.Boş ,safsata şeyler bunlar.böyle hurafelere inanan topluluktan hayır gelmez.bu yaşa kadar hiç merak edipte bakmadım burcuma hala da merak etmiyorum açıkçası
    Üç tarafı denizlerle, dört tarafı hainlerle çevrili bir coğrafyada yaşıyoruz.
    Ya yüzmesini iyi bileceksin ya da savaşmasını...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    yani muhakkak bir etki vardır sonuçta bu konuda hiç bilgim yok ama gazete köşelerindeki
    "yakın zamanda tüm kovalar (insanların yaklaşık %8 i) hayatlarında verimli olacakları bir döneme giriyor, bahar yağmurları başlıyor"
    tarzı yazıları görünce bunu okuyup hayatını ayarlamaya çalışanlara mecburen gülüyoruz.
    Noktayı koyuyorsunuz sonra da kimse görüş belirtmiyor Sabri hocam yav.
    Sizleri çok seviyorum ♥

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları