Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

.....

Müzik indirebileceğim bir siteye ihtiyacım var arkadaşlar
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Sanırım online istiyorsun.

Convert Files - free online file converter and flash video downloader.Convert videos, audio files, documents and ebooks.YouTube to MP3

Linke tıkla, sayfada sol tarafta "or download it from" denen yere URL adresini yapıştır. Sağda output format bölümünde mp3 ü seç. "Convert" butonuna tıkla. Bir süre sonra sana bir link verecek. Tıkla linke player çıkacak karşına. Sonra sağ tık. farklı kaydet de bu kadar.
    ...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    indirdim, mp3 olarak açmadı ama
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Ben gerekli durumlarda o siteyi kullanıyorum, problem çıkmıyor.

Output formatı .mp3 seçtiysen sorun olmamalı. Yeni bir sekmede siyah bir player geliyor. Sonra playerin üstünde iken sağ tıkla farklı kaydet de. Olması lazım.
    ...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    bilgisayara indiriyor ama "video olark kaydet" seçeneği var yalnız, seçiyorum ve açıyorum,
    uyarı: uygulama bulunamadı. Acaba bu benim bilgisayardaki bir eksiklikten mi, çünkü keepvidden de indirdiğimde açmıyordu.
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Senin bilgisayarından olduğunu sanmam. Linkini verdiğin sayfada birden fazla indirilmeye müsait içerik olabilir. Ondan kaynaklanıyordur kanımca.

Bu arada sana verdiği linki açtıktan sonra oynat, ha bire sağ tıkla gelecektir farklı kaydet seçeneği.
    ...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    onu nasıl halledebilirim acaba
    farklı kaydettim, yine uslanmadı
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Seninle birlikte şu an iki mp3 indirdim, problem olmuyor ya...

O sorunu da halledemezsin gibi, bu tür siteler linkini verdiğin sayfa swf reklamından tutta gif avatara kadar hepsini tarar, birden fazla algılarsa olmaz, hem sitedeki video upload şeklide önemli misal acunn sitesinde ekran görüntüsü olarak kayıt etmeden başka çare yok, ne fraps fayda eder ne başka program.

Ama indirmek istediğin vimeo, youtube gibi site ise sorun oluşmaz. İlla programsız indirmek istiyorsan, firefox a küçük bir eklenti kurabilirsin.
    ...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    utubedan almıştım linki, oradan olması yeterli; yani olmaz mı böyle.
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Arkadaşım, ben de niye problem olmuyor. Sen nerde takıldın şimdi?

Kopyaladın linki, seçtin formatı ilk önce upload etti daha sonra convert. Akabinde sana link verdi.. Linke girdin yürüttün, sağ tıkayıp "Farklı Kaydet..." dedin, bilgisayarına kaydetti ee oynatmadı mı?
    ...

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları