Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf

Lys netlerim bu netlerle sıralamaya girebilirmiyim

öncede belirtmiştim ygs 50 bin sıralamam 374 puanla burdaki hocalarımız daha iyi bilir sıralamayı
    lys mat=40 fizik=20 kimya=23 biyoloji=24 geometri=20 bu civarlarda netlerim sıralamamı 50 binden ne kadar düşürebilirim bu lys netleriyle 36 bine girmek yetiyor sıralamada

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Tevekkülün tam niyetin temiz olsun. Gerisi boş.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    önceden sınava giren yada hocalarımız daha iyi bilir diye bilgisi olan yokmu?

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı sensiz62'den alıntı Mesajı göster
    önceden sınava giren yada hocalarımız daha iyi bilir diye bilgisi olan yokmu?
    Önceden sınava girmediğimi ve bilgim olmadığını mı düşünüyorsun. Sana daha önce de cevap yazılmıştı o cevapları yeterince okumamışsın sanırım. Kesin bir cevap duymayı bekliyorsan boşuna bekleme duyamazsın. Çünkü kesin bir şey söylenemez. Herkes iyi yapar sen de iyi yaparsın veya herkes kötü yapar sen de kötü yaparsın fazla etkisi olmaz. Herkes kötü yapar sen iyi yaparsın öne geçersin. Herkes iyi yapar sen kötü yaparsın geriye gidersin. Kalıplaşmış düşüncelerden ve kesin yargılardan kurtulmalısın.
    Diyelim sana sen bu netlerle 36 bin sıralamaya girersin desem(Ki böyle bir şey demiyorum) ve sen sınava girsen bu netleri yapsan ve dediğin sıralamaya giremezsen ben yalancı durumuna düşerim. Neden yalan söyleyeyim ki. Diyelim ki sen bu netlerle girdin ve daha düşük net yaptın sınavda(Olmaz değil nice insanlar gördüm) o zaman ne diyeceğini çok merak ediyorum.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    frk öğretmen yada öğrencimisiniz öğrenciyseniz kaçıncı sınıf olduğunuzu öğrenebilirmiyim

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı sensiz62'den alıntı Mesajı göster
    frk öğretmen yada öğrencimisiniz öğrenciyseniz kaçıncı sınıf olduğunuzu öğrenebilirmiyim
    Çok mu önemi var? Dediklerimi kuru sıkı söylemiyorum herhalde.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    yok söylediklerinizde haklısınız sadece öğrencimisiniz öğrenmek istedim

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Estağfirullah. Öğretmen değilim. Bu durumda öğrenciyim

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    üniversite öğrencimisiniz hangi bölüm üniversite hangisi istediğim bölüm var belki biraz yardım edersiniz az kaldı sınava tercihlere

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Sana tek önerim tercih yaparken iyi düşün. Ben pek düşünmedim. Bölüm nerede olursa okurum dedim. Fakat yanılmışım. Sana yapabileceğim en büyük tavsiye bu olabilir. Yani çoğu öğrenci bu bölüm olsun da nerede olursa okurum diye düşünüyor. Çoğu da gittiğinde yanıldığını görüyor. Çoğu da bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete misali okuyor.

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları