Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    femmm..tavsiye ederim gerçekten öğrencinin üsütne çok düşüyorlar eğer bir de başarılıysa ..öğrenci öğretmen ilişkiasi diğer dersanelerden daha iyi ve eğitimi ve yayınları gerçekten çok kaliteli ...diğer dersanelerde de bulundum bir kaçında onlardanmemnn klamadım bu sene femdeyim gerçekten çok memnunum.))

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    fem de bende gidiyorum kızlarla erkekler ayrı okuyorlar erkek bölümündeki hocalarını her zaman överler ancak kız bölümü için farklı diyorlar ama bu ordu femde diğerlerini bilmiyorum ancak istanbulda giden tanıdıklarım fen bilimleri dersanesini övüyorlar

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Fem'de öğrencilerle ilgi üzerinde cinsiyet faktörü var. Serkan'ın dediği gibi, kız öğrencilerle fazla ilgilenilmediğini biliyorum. Bu yalnız Ordu'da da böyle değil.. + Sayısal öğrencileri için daha ideal bir dersane. Ea alanında çok iyi değil...
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Öğretmen
    sizinle ilgilenecek, nazınızı çekecek bir öğretmen kadrosu bulun...kurumun adı önemli değil.

kendini ispatlamış olan bir kurum; başaracağınıza yani size inandıkları sürece, sizinle ilgilenir..

yani iş sizde biter.
    Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi.

Endemik Yayınları

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    kesinlikle hocama katılıyorum..benm bir arkadaşım ne dersaneye gidiyor ne özel ders alıyor..şu an türkiye dereceleri yapıyor denemelerde..asıl iş sen de bitiyor..

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!