Statü
    Grubu
    Üye
    ??
    12. s?n?f

Sponsorlu Ba?lant?lar

Kitap Yard?m? ?çin Lütfen ?çeri

Beyler ben bir ygs ve lys kitap tasla?? olu?turmak istiyorum yababilecek varsa her iki s?nav içinde her dersten en az 2 ?er tane olmak üzere bir kitap yay?n? söyleyebilirmi tecrübelerinizden yararlanarak bi?iler yabal?m ?imdiden ty

Statü
    Grubu
    K?demli Üye
    ??
    Üniversite

Sponsorlu Ba?lant?lar

biyoloji için fem ve palme. Fem'in kal?n kitab? ama. ygs-lys diye geçiyor. Palmenin ise ygs-lys 2 kitapl? kitab?.
    kimya için palme lys kimya i?ini görür. Ama 2 kaynak istiyorsan onun için de fem ve palme alabilirsin. Fakat organik kimya ya ayr? kitap al. Ama organik kimya hakk?nda kaynak öneremem. Bende fem organik kimya ve palme konu özetli soru bankas? var. Fakat bunlarda hatal? bilgiler buldum.(3-4 tane)
    Fizik için final'in var. Mustafa be?er olmas? laz?m adam?n ad?. ygs ve lys ayr? ayr?. Fizik için tek kaynak yeterli. Zaten sabit ?eyler var. Ama 2. kaynak olarak fem videolar? var. teknofem tarz? bir ?ey. onlar? izle.
    Türkçe için güncel kaynak ve TDK al. Hemen hemen her y?l türkçe de?i?iyor. Bir kural ekleniyor, ç?k?yor veya kelimelerin yaz?l??lar? de?i?iyor. O yüzden türkçe için güncel kitap ve TDK'dan yararlan.
    Geometri için ayr?nt? istiyorsan my geometri serisini al. Ama karekök'ün böyle üstte bilgi verip altta soru çözdürdü?ü kitaplar? da alabilirsiniz. Ben Tüm analitik geometriyi böyle hallettim.
    Matematik olarak My matematik al?n. Bunun yan?nda olas?l?k,binom,istatistik üçünü içeren konu kitaplar? var bunlar? da al?n.
    Sözellerle i?im olmad??? için bu kadar.
    Kara kar?, kuru kar?, keçi eti, durgun at
    mazarratü'l mazarratü'l mazarratü'l mazarrat
    Beyaz kar?, ?i?man kar?, kuzu eti, yürük at
    fâidâtü'l fâidâtü'l fâidâdü'l fâidât.

• Bu yaz?y? be?enerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesab?nla yorumlar?n? bekliyoruz!