Statü
    Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer

Sponsorlu Bağlantılar

forumumuzu beğenmeyen üyeler.

Sayın Admin Hocam ve Moderatörler

iyiki ben moderatör değilim yoksa attalos üyesinin son yazmış olduğu yorum sonrasında üyenin bilgisayarının fişini çekerdim.

benim fikrimce forum kuralları makul, mantıklı, net.
    Burası ne askerlik nede baba evi. Kuralları beğenmiyorsa bir üye edebiyle mantıklı biçimde eleştiri yapabilir veya gidebilir veyahut benim kuralıma göre onun fişi çekilir.
    İ∫MİM İMZADIR.

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf

Sponsorlu Bağlantılar

Kendini bilmez bir tane çöpçünün açmış olduğu konu yüzünden Moderatörlerin banlama yetkisi alındı aynı zamanda fevkalade güzel şekilde işleyen ceza puanı uygulaması ise benim görüşüme göre etkisiz hale getirildi. En başından beri ifade ettiğim gibi,ben bu şekilde bu forumda düzen sağlamam.Kendimce bir tepki olması açısından uzun bir süre kimseye ceza vermeyeceğim,konulara herhangi bir uyarı işlemi de yapmayacağım.

Bi' söz geldi aklıma:"Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmazmış." Ben de sizin yapmayı düşündüğünüzü yaptım fişini çektim.
    Belli ki bu foruma biraz gevşeklik lazım.İzleyeceğiz ve göreceğiz.

Bunu burada tekrar ifade edeyim:Bu düzenlemelere kesinlikle karşıyım.

Statü
    Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

Sponsorlu Bağlantılar

katılıyorum

Statü
    Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Sayın Admin Hocam ve Moderatörler

iyiki ben moderatör değilim yoksa attalos üyesinin son yazmış olduğu yorum sonrasında üyenin bilgisayarının fişini çekerdim.

Burası ne askerlik nede baba evi. Kuralları beğenmiyorsa bir üye edebiyle mantıklı biçimde eleştiri yapabilir veya gidebilir veyahut benim kuralıma göre onun fişi çekilir.

Hocam, herkesi memnun edemeyiz hiç bir zaman bunun farkındayım. Ancak herkes istiyor ki her şey daha kolay olsun. Bu istenenlerin bu platformun sürdürülebilirliği ile ilgili önemli şeyler olduğunu üyeler akledemiyor.

Statü
    Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    İsterseniz asalım adamı daha kökten bir çözüm olur. Amacınız tamamen uzlaşmacılıktan uzak kendi düşüncelerinizi onaylatmaktan baska bir şey değil. Ayrıyetten beğenmedigin adamı burada yermekle kendince ondan farklı oldugunu mu düşünüyorsun?
    İstanbul Tıbbiyesi

Statü
    Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    İsterseniz asalım adamı daha kökten bir çözüm olur. Amacınız tamamen uzlaşmacılıktan uzak kendi düşüncelerinizi onaylatmaktan baska bir şey değil. Ayrıyetten beğenmedigin adamı burada yermekle kendince ondan farklı oldugunu mu düşünüyorsun?
    Kesinlikle katılıyorum..Sorusunun silinmesiyle sinirlenip,çok yanlış bir üslûpla eleştirmiş..Ama bu konudaki mesajlarda da üslûp yanlışlığı yok mu ?
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    İlk önce adamın üslubuna bir bakın ondan sonra konuşun.
    Dalga geçercesine beyan edilen hiçbir fikri önemsemiyorum.
    Her neyse arkadaşlar Admin bu konuda kararını vermiş.Uygulayalım.

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Kesinlikle katılıyorum..Sorusunun silinmesiyle sinirlenip,çok yanlış bir üslûpla eleştirmiş..Ama bu konudaki mesajlarda da üslûp yanlışlığı yok mu ?
    Kimin sorusu silinmiş? Ne yapacaktım aynı hadan 5-6 kere ceza almış bir üyeye taviz mi gösterecektim?
    Fazla şey istiyorsunuz beyler çok fazla.Bana göre çok fazla.

• Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!