Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer

YGS'de şifre skandalı!!!

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    ben hiç bişey anlamadım mert
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    evettttttttttttttttttttttttttttttttttttt anladım
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Çembersel modlama denilen bir yöntemle de çözülebiliyormuş daha neler göreceğiz bakalım

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    mert herhangi iki kitapçığı aldığında içlerinde seçeneklerin yerlerinin aynı olduğu sorular görmen çok normal yani basına verilen kitapçıktaki soruların seçenekleri aynı olan soruları başka kitapçıklarda da görebilirsin mesele bunun istatistiksel rastlantı değerlerinin dışına çıkmasıdır

yani basına verilen kitapçıktaki sorulardan kaç tanesine birden başka bir kitapçıkta rastlayabiliyosun (seçenekleri aynı sıralamada demek istiyorum)

zaten seçenekler 120 şekilde sıralanıyor 1-2-3 burada anlamlı değerler değillerdir.

artık bunlara kafayı takmayın gerçekten zararlı çıkan siz olacaksınız. esas şimdi hakkınız yeniyor bunlara takmayanlar sizin bir değil bin adım önünüze geçiyor. tüm kitapçıklar basılmış formatlarıyla erişime açıldı incelenir edilir, arıza varsa gözden kaçmaz korkmayın. sizler bu konularda düşünmeyi artık bırakın bunları öğretmenler,dershane/okul yöneticileri , savcılar , siyasetçiler , veliler falan düşünsün.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı mert46'den alıntı Mesajı göster
    Çembersel modlama denilen bir yöntemle de çözülebiliyormuş daha neler göreceğiz bakalım
    çembersel modlama
    mod zaten çemberseldir

bu insanlar sizin iyiliğinizi falan düşünmüyorlar bu oyunlara gelmeyin , hakkınızı tabiki arayın ve aratın ama bu adamların sırtınızdan prim yapma çalışmasına izin vermeyin.

içinizi ferah tutup şu an için önünüze bakın öysye odaklanın.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    mert herhangi iki kitapçığı aldığında içlerinde seçeneklerin yerlerinin aynı olduğu sorular görmen çok normal yani basına verilen kitapçıktaki soruların seçenekleri aynı olan soruları başka kitapçıklarda da görebilirsin mesele bunun istatistiksel rastlantı değerlerinin dışına çıkmasıdır

yani basına verilen kitapçıktaki sorulardan kaç tanesine birden başka bir kitapçıkta rastlayabiliyosun (seçenekleri aynı sıralamada demek istiyorum)

zaten seçenekler 120 şekilde sıralanıyor 1-2-3 burada anlamlı değerler değillerdir.

artık bunlara kafayı takmayın gerçekten zararlı çıkan siz olacaksınız. esas şimdi hakkınız yeniyor bunlara takmayanlar sizin bir değil bin adım önünüze geçiyor. tüm kitapçıklar basılmış formatlarıyla erişime açıldı incelenir edilir, arıza varsa gözden kaçmaz korkmayın. sizler bu konularda düşünmeyi artık bırakın bunları öğretmenler,dershane/okul yöneticileri , savcılar , siyasetçiler , veliler falan düşünsün.
    sayıngereksizyorumcu'ya hak veriyorum.
    ikinci sınava az kaldı. ikinci sınavınıza hazırlanın. öğrencilerin dışında bu konuyla ilgilenecek biçok kişi var.
    İ∫MİM İMZADIR.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!