Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite

Utandım Takılmış olduğum 22 adet karışık matematik sorusu

Sorularıma burada
    Soruları tek tek yazmak uzun olduğu için word dosyasına ekledim.Yardımcı olan değerli hocalarımıza ve arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Bir hatam varsa kusuruma bakmayın yeniyim ^^

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Günlük 10 tane soru sorabilirsiniz en fazla. GÜnlük 50-60 öğrenci soru gönderiyor. Bir kişi bu kadar çok soru sorarsa takdir edersiniz ki baş edemeyiz.
    Soruları resim olarak, resim yükleme aracını kullanarak (Yazılarınıza resim nasıl eklenir? (video)) ekleyiniz. Bu şekilde eklerseniz Siteyi ziyaret edenler soruları görmek için üye olmaları gerekmeyecektir.
    Sorualrınızı Ygs & Lys Matematik Kategorisine açınız.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Canım, sorularını çözmek önemli değil de, sorular görünmeden çözümleri buraya yazmak hoş olmaz. Biz burada çözülen sorulardan sadece soranın değil, tüm ziyaretçilerin faydalanabilmesini amaçlıyoruz. Bir şekilde sorularının burada görünebilmesini sağlaman gerekir.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Haklısınız fakat malum 4 ay gibi kısa bir süre kaldı ve bitirmem gereken 4 soru bankası var,soru sorma işi biraz uğraştırıcı oluyo o yüzden bu şekilde göndermiştim.Ayrıca sorular tek konudan 22 tane değil biriktirmiş olduğum sorulardı.O yüzden tek seferde gönderdim.Sanırım soruları sormak hataydı,kusura bakmayın.Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.İyi çalışmalar...

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Bakınız (Kesirlerle ilgili 4 sorum var yardımm) yeni üye olan bir 12. sınıf öğrencisi resim olarak sorularını eklemiş. Bende oradaki soruları alıp konu açabilirim. Ama çok fazla öğrenci soru soruyor. Herkes üzerine düşeni yaparsa daha verimli yardımcı olabiliriz. 3 ayda 3000 soru çözdük. Sizinkileride çözeriz elbet.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Hocam haklısınız,ama onları tekrar teker teker eklemek uğraştıracak en iyisi yapılmayan soruları geçmek sanırım.Yardımlarınız için teşekkürler.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Çözümler burada.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    hocam tek tek çözmüşsünüz elinize sağlık. çözüm dosyasını silinmeyecek bir yere aldım. Ayrıca limim yazmayı denediniz mi?
    toplam çarpım integral hepsini ekleyeceğim bu gece. hepsini yazabiliyoruz. yolunu buldum.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Hocam çok teşekkür ederim.Süpersiniz ^^

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!