Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Zeke93'den alıntı Mesajı göster
    Çok afedersin ama Serkan Hoca'dan imzama sitemin linkini koymak için izin aldığımı söylemiştim.Bu durumda senin böyle bir şey yapmaya hakkın yok .

Ayrıca bu tavırları takınmanın sebebi ne anlamak güç.Serkan Hoca seni mod yapmakla zamanında bir hata yapmış umarım çok geç olmadan hatasından döner
    İçinde ufacık vicdanı olan arkadaşları bir yorum belirtmek üzere buraya davet ediyorum.
    Yukarıda bizzat kendime atılan mesaj sorun olmuyor da , benim oraya lütfen eklememem sorun oluyor ya.
    Ben dediğimi yineliyorum , özür dilerim herkesten dediklerinizi de vicdanınıza bırakıyorum.
    Aynı şey size yapılsaydı , benim hareketim bu olmazdı.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    forumda kural çok abartılmış 5. fıkrası bilmem şu bendi nedir bu mahkemedemiyiz 2/7 kesrini editörle yazmak sorun hele uzun soruları merdiven sorularını yazmak hep sorun bunu yazmak uygulamak zor bir şey şu kesir yazmaya çeki düzen verilmesi lazım herkes zor durumda ya resim eklensin ya da bu kesir işine bir bakılsın

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    neden böyle yapıyosun anlayamıyorum. şimdi forumun bugüne kadarki tüm üyeleri girip savaş doğru yapmıştır dese ne farkeder.
    lütfen yazdıklarımı bi kez daha oku ve beni zeke93 ya da benzeri davrananları savunuyormuş durumda görmekten vazgeç. ayrıca o mesaj senin ilk mesajından sonra yazılmış, yasaklamayı haketmiş mi? bence sonuna kadar haketmiş. zaten diğer kısımda da ne düşündüğüm önceki mesajlarda yazıyor.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı korkmazserkan'den alıntı Mesajı göster
    forumda kural çok abartılmış 5. fıkrası bilmem şu bendi nedir bu mahkemedemiyiz 2/7 kesrini editörle yazmak sorun hele uzun soruları merdiven sorularını yazmak hep sorun bunu yazmak uygulamak zor bir şey şu kesir yazmaya çeki düzen verilmesi lazım herkes zor durumda ya resim eklensin ya da bu kesir işine bir bakılsın
    serkan olayın gidişatını bilmeden lütfen tam olarak konuşma.
    Arkadaşı aynı şeyden 4 kez uyardım diyorum anlamadı tam olarak tarif ettim.Daha ne yapayım ?
    Çok merak ediyorum , iyi güzel yorumlar yapıyorsunuz da acaba aynı duruma siz düşseydiniz bu kadar basit mi görünecekti size ? Çok merak ettim.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    neden böyle yapıyosun anlayamıyorum. şimdi forumun bugüne kadarki tüm üyeleri girip savaş doğru yapmıştır dese ne farkeder.
    lütfen yazdıklarımı bi kez daha oku ve beni zeke93 ya da benzeri davrananları savunuyormuş durumda görmekten vazgeç. ayrıca o mesaj senin ilk mesajından sonra yazılmış, yasaklamayı haketmiş mi? bence sonuna kadar haketmiş. zaten diğer kısımda da ne düşündüğüm önceki mesajlarda yazıyor.
    Hatırlarsanız size birisi hakkaten adın gibi gereksizsin demişti de siz de kendisine yorum yapmıştınız , yukarıdaki de tıpkı sizin yaptığınız gibi , benim kendi yorumum ve attığınız yorumlardan (Belki - sinirli bi şekilde ben yanlış anlıyorum.) tüm hatalar üzerime yıkılmış gibi hissediyorum.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Hatırlarsanız size birisi hakkaten adın gibi gereksizsin demişti de siz de kendisine yorum yapmıştınız , yukarıdaki de tıpkı sizin yaptığınız gibi , benim kendi yorumum ve attığınız yorumlardan (Belki - sinirli bi şekilde ben yanlış anlıyorum.) tüm hatalar üzerime yıkılmış gibi hissediyorum.
    o olayın ne şekilde gerçekleştiğini tam hatırlamıyorum ama sanki bir kullanıcıya başka bir kullanıcı olarak eleştiren (muhtemelen biraz da esprilidir belki ona kırılmıştır) bir mesaj yazmıştım o da öyle bir cevap vermişti. herkes kendinde olanı ortaya koyar. bulabilirsen o konuda o arkadaşın o söylediklerinden sonra ne yazmışım okuyalım. tam hatırlamıyorum ama asla kendim yapmadığım bişeyi senden ya da başka birinden bekliyor değilim. zaten o arkadaşı da ben banlamamıştım

en başından beri de bu konuda söylemeye çalıştığım insanları yaptığı hatalardan dolayı uyarırken özellikle de başkalarının görebileceği şekilde uyarırken daha yumuşak olunması gerektiği. uyarılarını özel mesajla ve daha yumuşak yapmış olsan belki yine de banlanacak şeyler söylerdi ama biz bunları okumazdık sadece yaptığı ihlaller nedeniyle yasaklandığını belirten bir mesaj okurduk. sahiden bu kadar çok uyarı mesajı seni de rahatsız etmiyor mu?

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Baştan belirteyim o arkadaşı ben banlamıştım ardından Fikri hoca banliycam demişti çoktan banlanmıştı.
    Tabii ki rahatsız ediyor hocam , etmez mi.
    Arkadaşlar laf söylemesini kuralların iyi işlemediğini konuşmasını biliyorlar ama ben burda günde kaç konu kapatıp açıyorum (Ve bu aralar foruma Gökberk az uğruyor.)Hepsi tek başıma , kontrol etmek durumunda kalıyorum.

Ben arkadaşı 4-5 kez uyardım ve halen dinlemeyincede bi de üslübuna dikkat edin , Admin'e haber verdim , ona haber verdim şuna haber verdim.Eğer serkan hoca bana forumda bu görevi verdiyse en basitinden bana güveniyordur.Ama arkadaş dediklerimi kaile bile almadı ben de sinirlendim artık çünkü resimle eklenen sorulara bile bile bile cevap verdi.

Herneyse , eğer forum kurallarında düzen isteniyorsa , bu konuyla ilgili bi anket yapılır herkes kendi fikrini belirtir oy çokluğuna göre de kuralların tekrar düzenlenmesi gerektiği kanaatindeyim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    matematik tutkusu çok üyesi olan bir site.bende yeni üyelerden birisiyim.henüz kuralları tam olarak bilmiyorum bile.ama şunu biliyorum site içerisinde herşeyin düzenli olabilmesi ve aradığımız konunun hemen bulunması için,arşivdeki sorulara ulaşmamız ve bunun gibi nice kolaylıklar sağlayan kurallar matematikten herkesin daha fazla faydalanması dolayısıyla yapılmıştır.hergün işini gücünü dersini bırakıp sitenin güzel bir şekilde işlemesini sağlayan, bir çok kişiye matematiği sevdiren, matematiğe karşı ön yargıları kırdıran, dersaneye gidemeyenlere destek olan site sahibine, moderatörlere ve matematik öğretmenlerine teşekkür etmeliyiz.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Matox'cum , güzel yorumun için çok teşekkürler.
    Hele şükür birisi güzel bir şey söyledi yahu

Ben , forum kurallarına boşuna mı uysun herkes diyorum.
    Misal sen diyelim ki polinomlar'da kötüsün hemen arşivden polinom yazıp aratabiliyorsun ama bu kuralı ihlal eden kişiler yüzünden (Başlıkları doğru yazmayanlar) sende forumdan tam olarak yararlanamamış olursun.

3 sayfadan 3.si BirinciBirinci 123

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!