Grubu
    Üye
    İş
    Diğer

yukarı MEB Okul sitesi için banner (Flash-SWF)

Okul sitesi flash banner

Demo için resme tıklayınız.

Burada (Hazır Okul Sitesi Yapma-Hazırlama için Şablon Tema ( Html Meb.K12.tr)) paylaşıma sunduğum okul temasının flash banneridir.

Dosya içinde swf, fla, psd ve font dosyaları bulunmuştur. Sitelerinde kullanacak öğretmen arkadaşlar okul ismi kısmını düzenlemede sıkıntı çekerlerse bu başlık altına okul isimlerini gönderirlerse gerekli düzenlemeleri yapacağım.

Banneri benim yaptığım yukarıdaki tema dışında kullanacaklar içinde özel düzenlenmiş halinide ekliyorum. Kendi yaptığınız temalarınızda kullanabilmek için.

Banner 1 ( kendi temanızda kullanmak için)
    Bannerdeki menülerdeki linkler index.html, etkinliklerimiz.html, okulumuz.html, kadromuz.html, ataturk.html, rehberlik.html, ogrenci.html linklerini açmaktadır. Bu banneri sitenize ekledikten sonra bu html sayfalarını oluşturup andizininize attığınızda bannerdeki linkler çalışacaktır.
    Okul ismini düzenlemek için .fla dosyasında image19 yerine indirme dosyaları içinde bulunan psdyi düzenleyip o resmi import etmeniz gerekmektedir. Bu banneri indirmek için tıklayınız.

Banner 2 ( benim hazırladığım tema için)
    Yukarıda ki konuda vediğim temamı kullanmayı düşünenler, banner üzerinde sadece .fla dosyasında image19 dosyasını düzenleyip okul isimlerini değiştirmiş olacaklar. Bu banneri indirmek için link

Not: Bannerde düzenleme isterken, kendi tasarımınız içinde mi yoksa benim yukarıda verdiğim linkteki tasarımdamı kullanacaksınız belirtmeniz gerekli(kendi temanızda kullancağınız bannerde farklı şekilde çalışıyor o yüzden).

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    Çalışmanız gayet güzel ve kullanışlı. Her şey güzel de ben bannerdeki "anaresim"i düzenledim ama gene olmadı. Mümkünse "Muhittin Akdik İlköğretim Okulu" başlığı ile ve bannerde Atatürk köşesini sadece "Atatürk" şeklinde ve "Duyurular" da ekleyerek yapabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler. [email protected]

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    İstediğiniz düzenlemeleri yaptım buyrun.

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    Bu kadar hızlı cevap alabileceğimi ummuyordum. Teşekkür ederim.

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    hocam merhaba ben de flash kullanmayı bilmiyorum da okul ismini Çokak İlk Öğretim okulu yazıp göndere bilirmisiniz

saygılarımla

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı taneryilmaz'den alıntı Mesajı göster
    hocam merhaba ben de flash kullanmayı bilmiyorum da okul ismini Çokak İlk Öğretim okulu yazıp göndere bilirmisiniz

saygılarımla
    Benim yukarıdaki linkte verdiğim temadamı yoksa kendi temanızdamı kullancaksınız banneri? Ona göre düzenleyeceğim.

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    sizin verdiğiniz temada hocam 100. yıl i ö yazoyorya onu sizin temayı kullanacağım allah izin verirse buarada allah razı olsun çok faydalı bir paylaşım yapmışsınız ilk defa okul web sitesi düzenlicem çok kolaymış ama asılda joomlacıyım ama joomla kurulmuyor k12.tr ye

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı taneryilmaz'den alıntı Mesajı göster
    sizin verdiğiniz temada hocam 100. yıl i ö yazoyorya onu sizin temayı kullanacağım allah izin verirse buarada allah razı olsun çok faydalı bir paylaşım yapmışsınız ilk defa okul web sitesi düzenlicem çok kolaymış ama asılda joomlacıyım ama joomla kurulmuyor k12.tr ye
    Taner bey buyrun. İndir

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    hocam çok teşekkür ederim elineze emeğinize sağlık

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    hocam bide 100. yıl i.ö.o yerine Adıyaman Teknik ve endüstri meslek lisesi yazabilrmisiniz yazarsanıs çok sevinirim

Diğer çözümlü sorular için alttaki linkleri ziyaret ediniz

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!