Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf

tebessüm Merhabalar

Merhabalar Ben Süheyp Katmış. Geleceğin gelmiş geçmiş en iyi pdr uzmanıyım Engelsiz Engelli olarak hayatımı sürdürüyorum. lise4 e geçtim. Bu yıl sınava gireceğim. İnşallah (Fen hariç) Matematik, Türkçe, Sosyal Bilimler alanında (Geometri dışında) ygs ve lysden hiç soru kaçırmayacağım. Bu sebeble günlük (şimdilik) 4 saati mat ve geo çalışmaya, 2 saat ingilizce çalışmaya, zhinsel matematik tekniklerine ve günlük min.60 sf kitap okumaya özen gösteriyorum.

Sitenizi inceledim. Gayet hoş bir site. Biz öğrencilere böyle bir fırsat sunduğunuz için size çok teşekkür ederim. Dilerim ki, değerli öğrenci arkadaşlar sadece ygs/lys/kpds/üds/toefl/ales gibi sınavlarda değil, hayat sınavlarında da başarılı olurlar.
    .
    Son olarak benim vizyonumu, hayat amacımı bir söz ile söylersem: Eylem olmadı mı, vizyon bir rüyadır. Vizyon olmadan eylem vakit geçirmektir. Eyleme sahip bir vizyon ise dünyayı değiştirmektir. /Anonim

Selamlarımla...
    Bügün nerede olduğun; dün ne yaptığına bağlıdır. Yarın nerede olacağın, bügün ne yaptığına bağlıdır. Beynine çok iyi bakman dileklerimle... Süheyp Katmış

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    hos geldin suheyp

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!