Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf

tebessüm merhaba :)

merhaba herkese 11 e geçtim, matematik açısından oldukça kötü bir yıl geçirdim. bir anadolu lisesine gidiyorum ama bu seneki mat hocam özel ders alsınlar diye konuları üstün körü geçti, okulun ilk açıldığı zamanlar evde çalışıp soru ***ürdüğüm zaman bahane uydurdu çözmedi hiç e böyle olunca hevesim kaçtı ben de hiç çalışmadım doğru düzgün matematiğim de 1 geldi... istediğim bir bölüme gidebilmek için artık çalışma zamanı geldi, bu sefer ilk defa gözümde büyüttüğüm matematik çalışmak konusunda hiç olmadığım kadar hevesli hissediyorum kendimi nedense hep sıkıntı vardı içimde şimdi çalışıcam da çözemediğim sorular ne olucak diye, siteniz sayesinde bu da çözüldü yalnız konu anlatımlı kitap almam lazım bu 10un eksiğini kapatmak için (yaz bitmeden 10un konularını halletmyi düşünüyorum). evde esen yayınlarının ve karakökün kitapları var ama ben bunlardan anlamıyorum konuları(özellkle trigonometriyi) bende mi sorun var bilemedim :s önerdiğiniz bir yayın var mı konu anlatımlı ve örnek soru çözümlü basit anlatan?
    bundan sonra buradayım anlaşılan, böyle bir site kurduğunuz için teşekkürler
    I'mJustATeenageDirtbag

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    kartezyen yayınları fem matematik vadisi çözüm palme bunlar konu anlatımı açısındn iyidir

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    sağol önerin için, güvender diye gittim fem aldım
    I'mJustATeenageDirtbag

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    femin simetri öğrenim tekniği güzl ben o kitaptan kardeşime ders anlatıyorum ve özellkleri verip direk uygulamalı örnek felan var güzl hazrlnmş bi kitp

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!