Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite

Utandım Öncelikle Merhaba diyorum..

Öncelikle merhabalar.. Ben 10.sınıf öğrencisiyim ve matematiği çok ilgim var matematiği çok seviyorum böyle bir site hazırlamış oldukları için yöneticilere teşekkürlerimi sunarım..Matematik sevenler için bambaşka bir tutku sevmeyenler tanımayanlar içinse bir işkencedir..Ama matematiğin temeli bence ona kafa vermek anlamaya çalışmaktır..Maalesefki günümüzde öğrencilerin nerdeyse çoğu matematiği sadece zor bir ders olarak görüyorlar yalnızca yazılar olduğunda çalışıyorlar halbuki matematik hayatın temelidir Matematiği iyi olan insanlar hayatta hep başarılı olmuşlardır..Matematiği sevemk önemlidir..Çünkü sayılar hayatımızın her yerinde..Bir probleme kafa yormak onu düşünmek hayata benzetilebilir bir sorunla karşılaşıldığında aynı pratiklik kullanılabilir..Gerçekten matematik önemli ve Matematik bir tutku Bu siteyi hazırlayanlara tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım..iyi çalışmalar dilerim

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Bizde teşekkürler ederiz, övgülerin için. Hoşgeldin sitemize. Umarım iyi vakit geçirirsiniz. Sorularınızı yada sorulmuş sorulara cevaplarınızı eksik etmezsiniz.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Matematik hakkındaki düşüncelerin güzel. Bakış açın sana başarıyı getirecektir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Teşekkür ederim.. tek isteğim amacıma ulaşmak ve bu yolda matematiğin bana yol arkadaşı olması

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    O zaman doğru yerdesin. Elimizden geldiği kadar sana yardımcı oluruz.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!