Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    11. sınıf

dershane

ben 11.sınıfım ve bölümüm fen
    dershane konusunda yardımınıza ihtiyacım var.istanbul avrupa yakasında final yada fem dershanesi istiyorum ama ramazan bayramından önce fiyat 2.750 civarlarındaydı.sizce ne zaman kaydolsam daha ucuza kaydolabilirim(ailemin düşündüğü fiyat 1.500-1.750 arası)yada geç mi kaldım acaba
    bana bi fikir verebilirmisiniz

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Paran cebinde kalsın. Evde kendin çalış. Seneye gidersin. Bana kalsa ben şimdi bile gitmezdim ama bilemediğim soruları sormam gerekiyor bu yüzden gidiyorum. Sadece soru sormak için. Bu sene oturursun evde adam akıllı en baştan çalışırsın. Yapamadığını da okulda öğretmenine sorarsın.
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Kucuk bir tavsiye ...Basta sitemiz olmak uzere bir cok matematik sitesini takip eDİN.Burda bir cok yayin evinden sorular goruceksiniz.Zamanla ufkunuz genisleyecek..İnanin ..

“İnanç, göremediklerinize inanmaktır; bu inancın ödülü ise inandıklarımızı görmektir...”

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı LoDoS'den alıntı Mesajı göster
    Kucuk bir tavsiye ...Basta sitemiz olmak uzere bir cok matematik sitesini takip eDİN.Burda bir cok yayin evinden sorular goruceksiniz.Zamanla ufkunuz genisleyecek..İnanin ..
    Kesinlikle. Ben matematiği çok seven biri değildim bu siteye girmeden önce.
    İnternetim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Dershane bence gerekli, çünkü dershanede yapılan denemelerlerle hatalarını eksiklerini görüyorsun. Ve YGS-LYS çalışmalarına erken başlıyrosun.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Dershane bence gerekli, çünkü dershanede yapılan denemelerlerle hatalarını eksiklerini görüyorsun. Ve YGS-LYS çalışmalarına erken başlıyrosun.
    Evde deneme çözdüğünde de eksiklerini görebilirsin. Ya da her hafta olan Türkiye geneli deneme sınavları var ona girebilirsin. Dersane de konular o kadar hızlı anlatılıyor ki... Eğer daha önce hiç çalışmamış nasıl olsa dersaneye giderim demişsen o iş olmaz. Çünkü okulda 1 ayda işlenen konu dershanede 2 ders saatinde işleniyor. Fazla örnek soruda çözülmüyor derste. Yani en güzeli (bence) otur evinde çalış. Seneye gidersin.
    İnternetim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Ben 2 yıldır gidiyorum dershaneye okul derslerime çok yardımcı oluyor. Konuyu hem okulda hem dershanede dinliyorum bana sadece soru çözmek kalıyor. Konu çalışmak için zaman harcamıyorum. Mesela okulda 4 saat fizik görüyorsam 2 saatte dershanede dinliyorum daha çok soru tarzı öğreniyorum. Etütlerle anlamadığın ya da eksik kaldığın konuları hemen kapatabiliyorsun. Ben dershane taraftarıyım

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    11. sınıf
    aslında ben dershaneye ne zaman daha ucuza yazılabilirim diye sormuştum ama dershaneye gidiyim mi gitmiyimmi kafam karıştı.kısacası ikilemde kaldım.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    İstanbul'un trafiği malum. Şimdi dershaneye gideceksin geleceksin bir sürü zaman kaybı. Etüt işi güzel de kimi dershane etütlerde konu anlatımı yaptırmıyor.(Final de dahil)Derste dinlemiyorsunuz etüt alıyorsunuz diyor. Sadece etütte soru sorabiliyorsun. Okuldaki öğretmenine gitsen anlamadığını sorsan seni geri çevircek hali yok ya. Bulunduğum ilde Final dershanesi baya kalabalıktı. Etüt almak için kuyruğa giriyorduk. Bir sefer o kuyruğa girip etüt alma gafletinde bulundum. Konu anlattırcaktım. Anlatmadı. Bir daha da etüt mü asla. Oturur kendim çalışırım.
    İnternetim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı dağlarınferdi'den alıntı Mesajı göster
    aslında ben dershaneye ne zaman daha ucuza yazılabilirim diye sormuştum ama dershaneye gidiyim mi gitmiyimmi kafam karıştı.kısacası ikilemde kaldım.
    Dershanenin indirim sınavına gir bence (gelecek yıl gideceksen) hangisinden daha çok indirim kazanırsan ona git
    Ben bu yıl o şekilde yaptım normal fiyatın yarısından daha ucuza gidiyorum

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!