Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf

Dershane Seçimi Hakkında Yardım ?

İstanbul Üsküdar civarında bir dershaneye gitmek istiyorum.
    Fen Bilimleri dershanesi 6.500 tl fiyat verdi.Sizce nasıldır,eğitimi kalitesi
    Ayrıca Seviye dershaneleride 4200 gibi bi fiyat verdi?

Bunun dışında önerebileceğiniz herhangi başka bir dershane olursa görüşlerinizi bekliyorum,Teşekkürler..

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Herhangi bir öneride bulanabilecek yok mu acaba

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    MatematikciFM hocamız istanbulda çalışıyor. O bakarsa bir şeyler yazar belki.

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Bilgisi olan yok sanırsam

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Ben 10. sınıftan beri Fen Bilimleri Dersanesi'ne gidiyorum çok iyi hiç bi dersaneye değişmem
    ünüversite hazırlık için pahalı sayılmaz ne kadar para o kadar kalite olduğunu bir kaç dersane değiştirdikten sonra anladım, hocalarım bu sözüme alınmaz inşallah ama ben öyle olduğunu yaşadım gördüm anlamadığın konularda branş hocasından birebir ders alabiliyorsun etütlerde sende sor öğren. Sınavları,aldığın puanları,sınıf sıralaması,dersane sıralaması,cevap anahtarları ,ders programı, etütlerin gibi sana ait birçok bilgiyi web sitesinde görebiliyorsun.
    Dersaneyi,dersi veya etütü asarda kaytarırsan hemen anında veline cep mesajı gider he ona göre.

Bu senede kardeşim başlıyacak Allah babama kolaylık versin inşallah çektiği sıkıntıları boşa çıkarmayız,Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar.
    Cenab-ı Allah ne demiş tedbir sizden, takdir benden yani sen tüm gayretinle çalış takdirini Allah'a
    birak yeterki bıkmadan usanmadan çalışın.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    ne kadar para o kadar kalite yorumuna katılmıyorum. tabiki bi korelasyon vardır ama bu kadar kesin olduğunu düşünmüyorum hatta bi noktadan sonra hizmet değil isimler fiyatlandırılır.

bence dershane tercihleri kişiden kişiye değişir yani senin için en iyi olan dershane başkası için kötü olabilir. bazı dershaneler 50 lik öğrencileri 90 a çıkarmakta mahirdir bazıları 90 lıkları 95 e çıkarmakta. bazıları sayısal kısımda daha etkilidir bazıları sözel kısımda. bazılarının kadrosu iyi olmasına rağmen öğrenci rezervi yeterli değildir iyi sınav ortamı sunamazlar vs vs . ne yazık ki dershanesiz de olur diyemiorum çünkü sadece dershaneye gitmemenin akılda uyandırdığı "acaba ben geride mi kalıyorum?" sorusu bile dershaneye gitmeyi gerekli kılıyor. ne diyelim kendi taleplerine en uygun arzı sunan dershaneyi seçmek gerekli. başkalarının başarısı veya başarısızlığı ile dershaneleri yargılama , kendini merkeze koyup acaba burası bana uygun mu diyip kararını ver derim ben.

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Yorumlar için teşekkürler hocam ve nazlı

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!