Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni

Forumun kullanımı

Merhaba arkadaşlar. Forumu kullanışlılık açısından mümkün olduğunca yararlı düzenlemeler yapmaya çalışıyorum.

Forumda kullanışsızlıkla karşılaştığınız bir durum var mı? Nasıl iyileştirme yapılabilir fikriniz yazarsanız değerlendirelim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Öğretmenim, mümkün mü bilmiyorum ama, benim bir ricam var.
    Siteye ilk geldiğimde, anasayfadaki sorulara yorum yapıyordum. Sonradan forum bölümüne geçtim. Anasayfada ne olup bitiyor, kim nereye ne yorum yapıyor. Hangi konular açılıyor. Uzun zamandır hiç bir şeyden haberim yok. Eğer mümkünse, forumdayken de , anasayfada açılan son konuları ve yapılan son yorumları görebileceğimiz bir uygulama olursa çok güzel olur bence. Orada da, çok güzel konular ve yorumlar oluyor. Ama forum daha aktif olduğu için, sürekli buradayız. Anasayfadaki trafiği de takip etmek istiyorum.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Hocam siteye olan ilginiz için teşekkürler.

Sitenin blog kısmında çok fazla bir hareketlilik yok diyebilirim. Yorumlar geliyor sürekli ama sadece teşekkür yorumları çoğu. Lise ve İlköğretim video anlatımları altına.
    Blog kısmına yazı ekleme işini gittikçe azalttım.
    Matematikle ilgili blog yazısı yazmak vakit alan bir şey. Bir konu bulup onunla ilgili araştırma yapmak gerekiyor.

Blog kısmında aktif olan bölüm zeka soruları kategorisi idi. Forum açtığımızdan bu yana 2-3 soru yayınladık.
    Orada durdu nitekim.

Forumun oluşturduğu içerik ile blog kısmının ki karşılaştırılamaz bile. Forum çok canlı orası biraz daha sönük kaldı forum yanında bence.

Ama en çok ziyaretçi alan sayfalar blog sayfaları (konu anlatımı sayfaları). Ben şu an oradaki ziyaretçi potansiyelini foruma aktarabilmek için yazı içlerine şöyle bir not ekledim.

Bu şekilde zorla forumdan haberdar etmeye çalışıyorum. Her bir konu anlatımı sayfasına 30-40 adet yorum eklenmiştir. Ama hep dediğim gibi teşekkür yorumları.

Ben size forumdaki son gelen yorumları ve son açılan konuları takip edebilmek için 2 link atayım ÖM ile. Sürekli konu eklenmediği için forum ansayfasına link ekleyince üyeler hep aynı konu başlıklarını görürler.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!