Grubu
    Üye
    İş
    Diğer

ygs.....

ya sınava çok az kaldı.heyecan sarmaya başladı.ne yapıcam bilmiyorum.dualarınızı bekliyorum.son gün çalışmayın diyolar ama ben çalışmazsam daha çok stres yaparım gibime geliyoosizce ne yapmalıyım??
    Üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız, birilerini uyandıracağınızdan emin olabilirsiniz...

Grubu
    Üye
    İş
    9. sınıf
    inşallah hepinizinki güzel geçer.
    To Be Or Not To Be.....[William Shakespeare]

~~GüLüMsE...~~#

ax+by+bx+ay=a(x+y)+b(x+y)
    =(x+y).(a+b)

a²-b²=(a+b).(a-b)

İmzamı çalmayın lütfen!![Don't stole,please].

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    AÖF Öğrencisi
    sana katılıyorum zeyno bende aynı şekilde çalışmazsam daha çok stres yapıyorum mübarek cuma gününde bende hepinizin duasını bekliyorum tüm ygs cilere başarılar umarım her şey gönlümüzce olur
    BİR MUM DİĞER BİR MUMU TUTUŞTURMAKLA IŞIĞINDAN BİR ŞEY KAYBETMEZ ((MEVLANA))

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    inşallah hep dua ediyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun.inşallah çalıştığımızın karşılığını alabiliriz.
    Üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız, birilerini uyandıracağınızdan emin olabilirsiniz...

Alp
    Alp isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Çalışmayın sitenin sohbet bölümünde sohbet ederiz

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Son gün çalışmamak daha iyi olur tabii. Ama kendini öyle rahat hissedeceksen biraz göz gezdirebilirsin, veya biraz test çözebilirsin. İçinden ne geliyorsa onu yap. Kendini zorlamadan, kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle geçir bu günleri.

Hepinize başarılar. İnşallah sınavımız çok iyi geçer.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    :d:dçalışmazsam yarın zamanı çabuk geçirecek bir şeyler yapmam lazım ...

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Sınava girecek olanlara başarılar

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı zeyno'den alıntı Mesajı göster
    :d:dçalışmazsam yarın zamanı çabuk geçirecek bir şeyler yapmam lazım ...
    Alıntı Alp'den alıntı Mesajı göster
    Çalışmayın sitenin sohbet bölümünde sohbet ederiz
    Sohbet güzel fikir. Ben de zamanı geçirecek bir şeyler yapmalıyım. Bugün ders çalışmayı bıraktığımda çok sıkıldım. Bir de boş durunca stresi veya heyecanı daha çok hissediyor insan.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    bence de. yarın burdayım

5 sayfadan 1.si 123 ... SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları