MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Tekrar hayırlı olsun çok güzel görünüyor. Biraz yorgunum, uzanasım geldi çimlere

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı Tükenir Kalem'den alıntı Mesajı göster
    Bence normâl olan bu..Bir sonraki hedefinden emin olana kadar,insan önceki hedefini gerçekleştirince bir an kendisini amaçsız hisseder..Bilmiyorum belki sadece ikimizde oluyordur,bende mi kendimi sorgulasam ?
    Amacımız hep vardır ama boşluktayım doğrudur
    "İngilizce mi öğreneceğiz? Hadi ya başlayalım artık" diyorum Bi gramer kitabı aldım netleştirmem gereken yerler var belki biraz toparlarım onunla hem zevk de alıyorum ingilizce öğrenmekten/konuşmaktan/dinlemekten

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı MKE'den alıntı Mesajı göster
    Tekrar hayırlı olsun çok güzel görünüyor. Biraz yorgunum, uzanasım geldi çimlere
    Aynen cimler cok guzel AGUde de guzel bi kopru vardi galiba bitti mi insaati bilmiyorum da

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Aslinda universitenin resimlerine bakmadan ve okuyan kisilerle konusmadan once bende de heycan yoktu ayni dusunceyle iste kazandik bitti diyordum sonra gaza geldim baya

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Aynen cimler cok guzel AGUde de guzel bi kopru vardi galiba bitti mi insaati bilmiyorum da
    Evet ya herkes köprü köprü diyor, arkadaşla akşam market aramaya çıkıyoruz, kampüsün çıkışına yürürken tanıtım günleri gönüllü öğrencilerinin bir kısmıyla karşılaştık, yer falan sorduk, köprü falan dediler bize, çok baktık ama köprü göremedik o civarda kapalı makromarket vardı sonra bayağı gittik açık bi kuruyemişçi içimizi gördü. Ucuz ve imkanları olan bir şehir, istediğin şeylere ulaşabiliyorsun diyorlardı oradaki öğrenciler.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Evet ya herkes köprü köprü diyor, arkadaşla akşam market aramaya çıkıyoruz, kampüsün çıkışına yürürken tanıtım günleri gönüllü öğrencilerinin bir kısmıyla karşılaştık, yer falan sorduk, köprü falan dediler bize, çok baktık ama köprü göremedik o civarda kapalı makromarket vardı sonra bayağı gittik açık bi kuruyemişçi içimizi gördü. Ucuz ve imkanları olan bir şehir, istediğin şeylere ulaşabiliyorsun diyorlardı oradaki öğrenciler.
    Kayseri şehir olarak baya imkan sağlıyor gerçekten her şey var, sıkıntı yaşamazsın o konuda. Ulaşım da kolay istediğin her yere tranvayla gidebilirsin. Ben Kayserili olarak Kayseride okumayı istemedim şahsen farklı bir şehir olsun sevdiğim bir şehir olsun dedim

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Kayseri şehir olarak baya imkan sağlıyor gerçekten her şey var, sıkıntı yaşamazsın o konuda. Ulaşım da kolay istediğin her yere tranvayla gidebilirsin. Ben Kayserili olarak Kayseride okumayı istemedim şahsen farklı bir şehir olsun sevdiğim bir şehir olsun dedim
    Antalya iyidir, yazı biraz bunaltıcıdır ama iyidir. Bu sene Akdeniz Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi'ne puanım yetseydi aile baskısıyla oraya gelecektim büyük ihtimalle Okul denize de çok uzak değil diye hatırlıyorum, yanılmıyorsam orada Konyaaltı plajı vardı, çok güzel bir plaj ve suyu çok berrak denizin orada. Yazacak olsaydım bundan yazardım herhalde Kayseri'de de kayak iyi diyorlar, gönüllü öğrencilerden birisi gelirseniz size öğretebilirim bu sene 50 kadar kişiye kayak öğrettim dedi. Çok da uygunmuş fiyatlar. Artık nasipse yaparız

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Antalya iyidir, yazı biraz bunaltıcıdır ama iyidir. Bu sene Akdeniz Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi'ne puanım yetseydi aile baskısıyla oraya gelecektim büyük ihtimalle Okul denize de çok uzak değil diye hatırlıyorum, yanılmıyorsam orada Konyaaltı plajı vardı, çok güzel bir plaj ve suyu çok berrak denizin orada. Yazacak olsaydım bundan yazardım herhalde Kayseri'de de kayak iyi diyorlar, gönüllü öğrencilerden birisi gelirseniz size öğretebilirim bu sene 50 kadar kişiye kayak öğrettim dedi. Çok da uygunmuş fiyatlar. Artık nasipse yaparız
    Antalya çok güzel şehir aslında daha iyi yerler de yazabilirdim ama antalya olduğu ve eem olduğu için burayı tercih ettim, yürüyerek denize 15-20 dk bi mesafe de üniversite şehir dışında değil konyaaltının tam ortasında şehirden kopuk değil, insanları sıcakkanlı ne biliyim bir sürü artıları var zaten forumda daha öncede söylüyordum antalya 2. memleketim diye

Kayseride kayak çok popüler evet dışardan çoğu insan geliyor ama inanki ben kayserili olmama rağmen daha 1 kez gittim kayseri de talas güzeldir öğrenciler genelde talasta takılırlar orda kafeler filan var, güzel mekanlar. Şehrin içinde de alışveriş merkezleri kafeler vs. bulursun da Talastakiler daha güzeldir

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Sağol bu tavsiye için gittiğimde keşfe çıkayım oraları Arkadaşları da şaşırtırım herhalde nerden biliyorsun buraları Ankara'lı diye Aslen Burdur'luyum ben, Antalya'da da evimiz var ve orada yaşayan akrabalarımız. Antalya benim 3. memleketim ama doğma büyüme Ankaralıyız işte
    Hayırlı geceler bu arada herkese

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Hayırlı geceler güzel kardeşim,insanlar güzel olsun da dünyanın her yeri güzel..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!