Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı MKE'den alıntı Mesajı göster

Üniversitelerimiz hayırlı olsun arkadaşlar
    Sene boyunca yardımcı olan herkese gönülden teşekkürler.
    Allah sınava girecek arkadaşlarımın yardımcısı olsun.
    Adına sevindim. Ne mutlu hepinize.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı NaaL'den alıntı Mesajı göster
    Açıklandı gözümüz aydın

Hayırlı olsun başarılar dilerim

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Aslında çokta uzun değil mühendislikte hazırlıkla beraber 5 yıl Uzun olması iyi bence tebrikler bu arada
    HaklısınÇok teşekkür ederim,ben de seni çok tebrik ederim Allah'ım tez elden mezuniyetimizi nasip etsin
    Kim demiş ki aklın yolu bir tanedir
    Bence nerden baksan en az bin tanedir

MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim MKE, AGÜ ye bu bölüm yeni açılmıştı sanırım.
    Ben de kayseriliyim, şehir hakkında sormak istediklerin varsa sorabilirsin
    Evet yeni açıldı bu bölüm, 15 kişilik kontenjanı vardı ama 16 kişi yerleşmiş.
    Tanıtım günlerinde Kayseri'ye 2 günlüğüne görmeye gittim Agü'yü. Garajdan arabayla alıp garaja arabayla bıraktılar, arabada da tanışma muhabbetleri falan döndü o yüzden etrafa pek bakamadım. Kampüsün dışına da çıkamadım, geceleyin market bulmaya çıkmıştım sadece o kadar O yüzden şimdilik sorum yok sana Ankara'ya benziyor genel olarak sıkıntı çekmem sanırım. Ama kışın daha soğuk yazın daha sıcak olabilir diye bir tahminim var bilmiyorum

MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı Admin'den alıntı Mesajı göster
    Adına sevindim. Ne mutlu hepinize.
    Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim hocam ve bu faydalı forumu kurduğunuz için.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı kingwalter'den alıntı Mesajı göster
    Çok sağolun,ya evet baya uzun 6 koca sene,ahhh
    6 sene sonunda TUS. eğer TUS'u kazanırsan +4 yıl daha oku. toplam 10 yıl
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    akdeniz üniv. kazanan arkadaşlarımız için Antalya ile ilgili sorularınıza yardımcı olabilirim.
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    meraba arkadaşlar inanın içinizde en şaşkın olan benimdir çünkü geçen yılın puanlarına bakarak yazdığım ilk altı üniversite gelmedi gönlümde yatan ailem içinde kalmasın yaz gitsin dediği bilecik şeyh edebali elektrik elektronik mühendisliği geldi biraz şaşkın biraz buruk biraz tuhaf bir duygu yatay geçiş yapmayı düşünüyorum çünkü bilecik çok uzak ailme nasıl bir yol izleyebilirim bilen biri varsa yardımcı olursa çooook sevinirim bana psikolojik açıdan destek verdiği için sonsuz şükra ve teşekkürlerle iyi varsın MT
    Bizden üzüntüyü gideren ALLAH'A hamdolsun...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı ajanyumusakg'den alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar inanın içinizde en şaşkın olan benimdir çünkü geçen yılın puanlarına bakarak yazdığım ilk altı üniversite gelmedi gönlümde yatan ailem içinde kalmasın yaz gitsin dediği bilecik şeyh edebali elektrik elektronik mühendisliği geldi biraz şaşkın biraz buruk biraz tuhaf bir duygu yatay geçiş yapmayı düşünüyorum çünkü bilecik çok uzak ailme nasıl bir yol izleyebilirim bilen biri varsa yardımcı olursa çooook sevinirim bana psikolojik açıdan destek verdiği için sonsuz şükra ve teşekkürlerle iyi varsın MT
    seni çok iyi anlıyorumokuldan okula değişiklik göstersede yatay geçiş genel anlmada not ortalamana bağlınotlarını yüksek tutarsan geçiş hakkı sağlanıyor diye biliyorum.
    Kim demiş ki aklın yolu bir tanedir
    Bence nerden baksan en az bin tanedir

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Hepiniz için hayırlı olsun hanımlar, beyler.
    ...

6 sayfadan 5.si BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları