Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Biyolojide Palmeyi önerebilirim,her konuda gereksiz denebilecek kadar ayrıntı mevcut.Birey'in konu anlatımlısıda konular içerisindeki uyarılarla,sorularla güzeldir.Ahh keşke sana bizim hocanın kendi eliyle yazdığı notlardan bulabilsem çoook güzellerdi,derleme tarzında konunun ıncığını cıncığını araştıran bir kaynaktı.

Her ders için geneldir,simetri alabilirsin.Ben sadece mat4'ünü ve analitiğini kullanmıştım ancak etrafımda duyduğum kadarıyla zorlayıcı sorular,güzel konu anlatımı varmış,Hımm dur ygs kimyada kullanmıştım,dershanede hiç kimya öğrenmedim bu kitap bana öğretti tabi ygs kimya kolay ancak kimyanın benimle olan sıkıntısı göz önünde bulundurunca süperdii

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Teşekkürler.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Biyolojiyi aç mebin kitabından çalış bende farkında değildim ordan çalışmadım ama bakma fırsatım oldu gerçekten güzel kitap.Sorular zaten oralardan geliyor.Kesinlikle meb kitabına bak.Keza fizikte de öyle adamlar yanılgıları soruyorlar bu senede lys fizikte öyle oldu millet gümledi tabiri caizse.Artık öyle işlem kalabalıgı sorular yok .2 -3 kitap bitirmeye gerek yok şahsen ben konu çalıştım fizikten bu sene 1 kitap tam bitmemiştir.Mebin kitabını mutlaka oku ordan soruyorlar sözel kısımları zaten yanlış yapılan kısımda onlar.
    Mesela bu sene teori yasa hakkında soru sordular.Yasa teoriden güvenli bir bilgidir diye.Bu yanılgıdır, ikiside ayrı ayrı güvenli bilgilerdir.Mebin kitabında Allahtan okumuştum bunu yoksa kesin yanlış yapıyordum çıkması mutlu etti beni.
    Çembersel harekette merkezkaç kuvvetinin hayali bir kuvvet olduğunu aslında olmadığını öğrendım. vs vs.
    Kısacası mebin kitaplarına mutlaka çalışın

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Ygs kimyasını kimya olarak görmediğim için...

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    arkadaşlar bu konu daha önce kaç kere açılmıştı biz sınav dönemindeyken felan yada daha önce hehe duygulandım şimdi :/ :/
    Bizden üzüntüyü gideren ALLAH'A hamdolsun...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Palme A-B her ders için soruları iyi mi? Alınmaya değer mi

Grubu
    İş
    12. sınıf
    Alıntı kaskas123'den alıntı Mesajı göster
    Palme A-B her ders için soruları iyi mi? Alınmaya değer mi
    +1 Ben de merak ediyorum.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Değer...

3 sayfadan 3.si BirinciBirinci 123

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!