Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf

-Vedam-

Değerli Arkadaşlarım ve saygıdeğer Hocalarım,

On beş gün sonra bu güzide foruma gelişimin tam iki yılını doldurmuş olacağım.
    Bu güzide forumun güzide üyeleri ve öğretmenleri bir zamanlar nefret ettiğim bir dal olan Matematiğe karşı bakış açımı değiştirmiş olup eğitim hayatımda bir “dönüm noktası” olmuştur. Bana gerçek anlamda “düşünmeyi”, “sorgulamayı” öğretmiştir.

Aynı zamanda bir-bir buçuk yıldır Moderatör olarak görev yaptığım forumumuza farklı uygulamalar getirilmesini sağlayarak forum topluluğumuza yardımcı olmanın mutluluğu içerisindeyim.Elbet her insanın yapabileceği gibi bu görevde bulunurken bazı zamanlarda “sinirlerimize yenik düşmüş” olabiliriz ya da sabrımızın tükendiği noktalarda haksız kararlar , uzaklaştırma cezaları vermiş olabiliriz.

Fakat bunun temel nedenin forumumuzun düzenliğini sağlamak olduğunu tüm üyelerimizin akıllarından çıkarmamak olduğunu anlamış olmasını bunu anlayışla karşılamalarını temenni ederim.

Evet,

Daha önce bazı üyelerimizin yaptığı gibi benim de inzivaya çekilme ve kendimi hedefime odaklanma vaktim gelmiş bulunmakta hemen hemen her gün uğradığım bu platformu bırakmak benim için çok zor olacaktır mamafih güzel bir hayat ve üniversite için bazı sevdiğimiz bazı şeylerden ödün vermemiz gerektiğinin bunun bir zaruriyet olduğunun farkındayım.

Buraya geldiğim ilk günden itibaren başta Sabri Hocamız (gereksizyorumcu) Süleyman Hocamız,Fikri Hocamız,Adminimiz (serkan hocam) ve diğer isimlerini sayamadığım tüm saygıdeğer hocalarımın üzerimde emeği büyüktür.

Aynı zamanda iki yılda güzel arkadaşlıklar kurduğum “Duygu, Serkan, Sarven,Cem,Kadircan, Gökberk,Onur,Emir,Ruslan,Faruk Abi,Furkan,Nasih,MKE,Nuran,enesemre…” ve daha ismini sığdıramadığım değerli arkadaşlarımın da üzerimde büyük emeği bulunmaktadır.
    Uzunca bir zaman geçirdiğim ve geçmişe dönüp baktığımda uzun zamanımı geçirdiğim bu foruma uzun bir yazı ile bir seneliğine veda etmek istiyorum.

Allah'ın izniyle gelecek sene hedeflediğim fakülteyi (Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi Fakültesini) kazanmış olarak tekrar yanınıza katılmış olacağım.

Benden sonra moderatörlük görevinde bulunacak arkadaşlarıma da şimdiden başarılar dilerim.

Hepiniz hakkınızı helal edin, dualarınızı benden esirgemeyin.
    Benim hakkım hepinize helaldir.

Seneye görüşmek dileğiyle,
    svsmumcu26
    Allah yâr ve yardımcınız olsun.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    selametle sevgili arkadaşım .. başarıların devamını canı gönülden dileriz.. sevgiyle kal..

MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Sağolasın Savaş Allah seninde yardımcın olsun kardeşim. İnşallah zorlanmayacaksın.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Hakkını helal et Savaş. Siteme Emeğin büyük.

Şimdiye kadar çok emek verdin kendin için ama istediği için azmedip hayaline ulaşmak kadar tatmin edici bir duygu yaşamamış olduğunu göreceksin. Üniversite hayatı ve özellikle iş hayatı en zoru olacak. Hayatın zorlukları gün geçtikçe artacak. Her zaman çalışkan, azimli ama ölçülü olmak başarıyı getirecektir.

Allah yardımcın olsun.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Katkın ve emeğin çok büyük. Allah razı olsun. İnşallah, emeğinin karşılığını alacak, hedefine ulaşacaksın. Huzur ve başarı hep seninle olsun.
    I think, therefore I solve ...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Savaş yolun açık olsun kardeşim hedeflerin gerçek olsun. İlerde görüşmek üzere hayatında başarılar dilerim

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    helal olsun savaş.
    bir yandan üzgün öbür yandan mutluyum. Senin gbi bi mod. üye inzivaya çekileceğinden forumda eksikliğini hissedeceğiz. Ancak inşallah istedeğin üniv ve bölümü kazanırsın.
    "uçmayı öğrenip yuvadan ayrılan bir kuş" veya "evlenip baba ocağından gelinlikle çıkan genç kız" baba kuş veya annenin duygularını yaşıyoruz.
    Allah'a emanet ol.

bu şarkı sana gelsin kardeşim.
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Hedefini başarmadan gelme bu foruma,kovarız sonra seni : P
    Sağolasın,inşaallah başarırsın dilediğini..
    Güle güle..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Çalışmalarında başarılar Savaş, forumdaki emeğin büyük Seneye görüşmek üzere

Sentetikgeo, moderatörlüğün hayırlı olsun

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları