Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı ComingSoon'den alıntı Mesajı göster
    Gideceğin dershaneye göre fark edeceğini düşünüyorum. Çünkü dershane hocaları yıllardır sınav sistemlerine göre öğrenci yetiştiriyorlar ve tecrübeli bir dershane öğretmeni hemen hemen sınavda çıkacak soruları genel hatlarıyla tahmin edebiliyor. Bu da Matematik ve Geometri'de nokta atışı yapmak için çok faydalı. Matematik ve Geometri'yle aran iyi ise zaten dershanedeki sözel derslerin sana katacağı birşey yok. Edebiyat zaten ezbere dayanıyor. Türkçe'de ise düzgün bir programa oturtarak Paragraf soruları ve Anlatım Bozuklukları testleri çözmen senin pratiğini daha da artıracaktır. Dilbilgisi konuları zorlar biraz zorlarsa ki artık bu tür konularda püf noktalara ulaşmak çok kolay internet sayesinde. Tarih ve Coğrafya ise yapılamayacak dersler değil zaten.Tabi yine de dershaneyi öneririm. Çünkü bir şekilde tempodan düşmezsin. Rekabet ortamının birebir içerisinde bulunursun.
    Rekabet ortamını hiç sevmezdim bu yıl dershaneye gittiğimde birinci gruba düşmüştüm dershanede iyi bir rekabet vardı evet dediğin gibi etkili olur ama MFCilerin arasında.
    TMCiler çok boş (Doğru söylemek gerekirse) bu yüzden zaten düşük yapan çoğunluğun arasında rekabet ne denli oluşur onu da düşünüyorum.

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Rekabet ortamını hiç sevmezdim bu yıl dershaneye gittiğimde birinci gruba düşmüştüm dershanede iyi bir rekabet vardı evet dediğin gibi etkili olur ama MFCilerin arasında.
    TMCiler çok boş (Doğru söylemek gerekirse) bu yüzden zaten düşük yapan çoğunluğun arasında rekabet ne denli oluşur onu da düşünüyorum.
    Ben de hiç sevmem rekabet ortamını ama önümüze getirilen sınav sistemi maalesef bizleri rekabete zorluyor. Dediğim gibi dershaneyi sana önerirsem yalnızca temponu koruyabilmen ve kendini diğerleriyle test edebilmen içindir. Karar senin. Hayırlısı olsun.
    ...∫tanxdx=ln|1/cosx|...

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı ComingSoon'den alıntı Mesajı göster
    Ben de hiç sevmem rekabet ortamını ama önümüze getirilen sınav sistemi maalesef bizleri rekabete zorluyor. Dediğim gibi dershaneyi sana önerirsem yalnızca temponu koruyabilmen ve kendini diğerleriyle test edebilmen içindir. Karar senin. Hayırlısı olsun.
    Haklısın,bu arada unuttum:Teşekkür ederim yorumun için.

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Haklısın,bu arada unuttum:Teşekkür ederim yorumun için.
    Önemli değil
    ...∫tanxdx=ln|1/cosx|...

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!