MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

Matematik-Geometri LYS Deneme Tavsiyesi

Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi tavsiyelerinizi bekliyorum. Zor, özgün ama gereksiz soru içermeyen denemeler. Çok mu şey istiyorum acaba? Teşekkürler.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Şöyle bir piyasaya bakınca *** en iyisi gibi görünüyor mamafih hiç de öyle değil.
    Ayrıca bu saatten sonra Ösym'nin ***'den soru soracağını filan beklemeyin o kitap kapandı
    Karekök'ün ygs denemelerini çözdüm çok da beğendim lys denemelerine de güzel diyorlar bir göz at istersen.

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Klasik soruları sıralamış dedi bir arkadaş karekök için. Elbette özgün soruları da vardır

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Doğrudur lyssini görmediğim için bir şey diyemiyorum ama ygs matematiğini cidden çok beğendim.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Bu aralar Bilfen tercih ediliyor. Ben bakmadım ama beğenen çok.
    "Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerdeki cephenin suskunluğudur."

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Şeytan diyor git zafer al. Sağlam deneme yok piyasada herhalde. MT olarak deneme hazırlayabilirsiniz Savaş

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı MKE'den alıntı Mesajı göster
    Şeytan diyor git zafer al. Sağlam deneme yok piyasada herhalde. MT olarak deneme hazırlayabilirsiniz Savaş
    Allah'ın izniyle hep birlikte üniversitelerimize yerleşelim de o zaman uğraşırız
    Bizden daha iyi matematik kitabı hazırlayacak bir adam tanımıyorum (Çözümlü örneklerimiz bile kâfi)
    Palme'ye baktın mı bu arada?

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı BelginB'den alıntı Mesajı göster
    Bu aralar Bilfen tercih ediliyor. Ben bakmadım ama beğenen çok.
    Cevap anahtarı, soruları falan hatasız mı bilginiz var mı? Ygs denemelerinde yada kitaplarında olması lazım öyle bir sorun olmuş, cevap anahtarı istemişler yayından, gelen cevap anahtarında da hatalar varmış. Ama lys yayınları için nedir ne değildir bilmiyorum.

@Savaş Arkadaş palmenin ygs denemelerinden getirmişti bir kaç tane. Matematik kısmını beğenmemiştim aynı hocalar yazanlar herhalde ama bilmiyorum nasıl.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Ne yalan söyleyeyim hiç duymamıştım.Çok övüyorlardı palme yayıncılığı.
    ***'i beğenmedin mi bu arada? Çöpe atılmış olsa da soru gelebilir diye düşünüyorum ygs'deki alanlı saat sorusunun aynısı bir denemede sorulmuştu forumdan bir arkadaş atmıştı.

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Ne yalan söyleyeyim hiç duymamıştım.Çok övüyorlardı palme yayıncılığı.
    ***'i beğenmedin mi bu arada? Çöpe atılmış olsa da soru gelebilir diye düşünüyorum ygs'deki alanlı saat sorusunun aynısı bir denemede sorulmuştu forumdan bir arkadaş atmıştı.
    *** dershanesindeyim, *** *** yetti yani ama gene ona kalacağız gibi görünüyor. Geçen gözümü *** dergisi takıldı. Önünde kocaman yazıyor ya, nedensizce sinirlendim sonra da kendime güldüm ne oluyor ya diye resmen gözüme gözüme tutuyorlar gibiydi bir ara. Bu arada palme fen kısmında Türkiye'de 1 numara. Sb alacaksan palme al. Fizik için *** ya da fen bilimlerine göz atabilirsin. Sağlam kitaplar

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!