Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    svsmumcu sana zahmet en yararlandığını yazabilir misin normalde paragraf yapmak sıkıntı olmuyor fakat tekrara düşmek 2 dk zaman kaybı yaratıyor

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı dcey'den alıntı Mesajı göster
    svsmumcu sana zahmet en yararlandığını yazabilir misin normalde paragraf yapmak sıkıntı olmuyor fakat tekrara düşmek 2 dk zaman kaybı yaratıyor
    Ben TM'den gireceğim için,çok okuyorum.Yani bu da etkili oluyor elbet.Edebiyatta da uzun uzun sorular var bunları okurken de hızım artıyor zaten hatta coğrafya tarih çalışırken dahi...

Bol bol okumanız çok yararınıza olur.Neyse bir iki kitap önerisinde bulunayım mamafih bu kâfi olmayacaktır haberiniz olsun okumayı bir gün keserseniz her şeyi sıfırlarsınız.

Kitapİşler.com adresinde pek çok kitap bulunmakta.Bilhassa dışarısında araba resimi olan bir kitap ve benim de alacağım isabet paragraf kitabı var bu ikisi de fevkalade güzel yayınlar.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Sağol hocam inceleyeceğim zaten mf'de ve tm'de hiç farketmiyor türkçe yapmayınca üstlere çıkamıyorsun belirleyici matematik fakat 2.belirleyici türkçe oluyor.Özellikle türkçede çok yapmak büyük avantaj hele ki en uzun süren paragraf sorularını

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı dcey'den alıntı Mesajı göster
    Sağol hocam inceleyeceğim zaten mf'de ve tm'de hiç farketmiyor türkçe yapmayınca üstlere çıkamıyorsun belirleyici matematik fakat 2.belirleyici türkçe oluyor.Özellikle türkçede çok yapmak büyük avantaj hele ki en uzun süren paragraf sorularını
    Kesinlikle öyle.
    sizin işiniz yine kolay,bizim coğrafya+edebiyat da bildiğin paragraf oluyor yahu...
    Bilhassa Hukuki kitaplar da

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Haklısın senin iş de zor ve hocam senin dediğin Göksu Çetin'in olan mı ve diğerini bulamadım yazarlarını söyleyebilir misin?

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Hocam biri şu:http://www.kitapisler.com/isabet-YGS...asi_11751.html
    Yayın Denizi Paragraf Hız Soruları,Yayın Denizi,Kitap İşler :.: www.kitapisler.com,
    Bir de bir önerim olacak:Edebiyat Öğretmenim söylemişti.
    Hiçbir paragraf Ösym'nin soruları kadar kaliteli olmuyor bu nedenle çıkmış sorulara mutlaka göz atın.
    Bir de ösym hep belirli yazarları soruyor.(tüyo-cidden öyle) Örneğin Cemil Meriç filan bu adamların "Cumhuriyetçilerin" kitaplarını okumanız çok güzel olur.Fullersiniz derim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Çok sağol hocam

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Rica ediyorum.

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları