Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Ben de sınavın kolay ya da zor olduğunu söylediğini ifade etmedim zaten.
    Heyecanlı olmadıklarını da söylemedim aksine burada zor olan o heyecanı tutabilmek ve sınava tüm enerjisini vermek dedim.
    Bilgi %60 ise %40 heyecan ve o an ki strestir.Bir de şu durum var sınav marotonuna adam akıllı hazırlanıp kendisini yetiştirebilen bir insanın heyecandır-strestir bunlara yenik düşmeyeceğinin farkındayım.
    Tamam savaş sen haklısın eyvallah.
    Maşallah sınava girmiş gibisin, bizden daha hakimsin bu konuya

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Tamam savaş sen haklısın eyvallah.
    Maşallah sınava girmiş gibisin, bizden daha hakimsin bu konuya
    Ben haklıyım demedim ki? sanırım sen yazdıklarımı - ben haklıyım sen haklısın - konusu olarak okuyorsun öyleyse en baştan yazdıklarımı okumanı şiddetle tavsiye ederim zira öğrencilerin ygs paragraflarındaki takılmalarını da bu anlayışla anlamış oldum.

Bu arada bu dediklerim bir üst dönemden (12.sınıfa tekabül ediyor) konuştuğum arkadaşlarımın yorumları hepsinin konuşmalarıyla da fikir sahibi olabiliyoruz.

Evet,bu yorumların hepsi derece yapmış olan insanlardan aldığım yorumlar olunca "ben henüz derece yapmamış olsam da" yukarıdaki bilgilerin sen ve şuanda sınava girmiş öğrencilerden çok çok daha sağlam olduğu kanaatindeyim.

Neyse,haftaya pazartesi belli olacak ygs sonuçları ; maraton ertesi yorumlar daha da sağlıklı olur.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Ben haklıyım demedim ki? sanırım sen yazdıklarımı - ben haklıyım sen haklısın - konusu olarak okuyorsun öyleyse en baştan yazdıklarımı okumanı şiddetle tavsiye ederim zira öğrencilerin ygs paragraflarındaki takılmalarını da bu anlayışla anlamış oldum.

Bu arada bu dediklerim bir üst dönemden (12.sınıfa tekabül ediyor) konuştuğum arkadaşlarımın yorumları hepsinin konuşmalarıyla da fikir sahibi olabiliyoruz.

Evet,bu yorumların hepsi derece yapmış olan insanlardan aldığım yorumlar olunca "ben henüz derece yapmamış olsam da" yukarıdaki bilgilerin sen ve şuanda sınava girmiş öğrencilerden çok çok daha sağlam olduğu kanaatindeyim.

Neyse,haftaya pazartesi belli olacak ygs sonuçları ; maraton ertesi yorumlar daha da sağlıklı olur.
    Tartışmayı veya her ne ise bu konuşmayı bitirmek için sen haklısın dedim
    Sen de benim yazdıklarımı doğru bir şekilde anlayamamışsın paragraflara gelecek sene dikkat et.
    Gerçi benim dediklerimi de çok önemseme, nasıl olsa derece yapamayacağım

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Tartışmayı veya her ne ise bu konuşmayı bitirmek için sen haklısın dedim
    Sen de benim yazdıklarımı doğru bir şekilde anlayamamışsın paragraflara gelecek sene dikkat et.
    Gerçi benim dediklerimi de çok önemseme, nasıl olsa derece yapamayacağım
    Paragraflara bu sene çok dikkat ettiğim için tüm kelâmlarını didik ettim ziyadesiyle dikkat ediyorum,aynı paragraf tavsiyem senin için de geçerli.(seneye bir daha girmek isteyebilirsin belki.)
    Haklısın

11 sayfadan 11.si BirinciBirinci ... 91011

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları