Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    pek ygs gibi degildi, yorum sorusu azdi. gordugum uc bes yorum sorusuna sevindim sadece. matematikteki sorular ***, korfez denemelerindeki gibiydi. yorumdan cok, su zamana kadar ne kadar cok soru cozdugumu olcuyordu sanki. genel olarak normal gecti.
    "Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerdeki cephenin suskunluğudur."

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    bulunamadı diyor?

Grubu
    Üye
    İş
    1. sınıf
    bugünler de hava iyi oldu tam denize girilelecek hava

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Calculus'den alıntı Mesajı göster
    hadi canım silmişler ben indirdim daha demin 32 soru var download edeym bekle az
    eyv.çok iyi olur.
    suç işlemiş olmayalım da

Grubu
    Üye
    İş
    1. sınıf
    Link silindi.

Grubu
    Üye
    İş
    1. sınıf
    dsadsadsa

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Disardan konusmak biraz kolay gorunebilir o psikoloji cok ayri yani sinavda can havliyle cabaliyorsun bir yandan icinde bir stres hakimizda hayirlisi olsun insallah

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Disardan konusmak biraz kolay gorunebilir o psikoloji cok ayri yani sinavda can havliyle cabaliyorsun bir yandan icinde bir stres hakimizda hayirlisi olsun insallah

Yukarıdaki yorumların hiç birisinde kolaydır denmemiş ki sen nereden çıkarttın bunu?
    Fulleyen her türlü fullüyor,yapan her türlü yapıyor.Önemli olan bu.Başaramayının heyecanı var da iyi yapanın yok mu?

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki yorumların hiç birisinde kolaydır denmemiş ki sen nereden çıkarttın bunu?
    Fulleyen her türlü fullüyor,yapan her türlü yapıyor.Önemli olan bu.Başaramayının heyecanı var da iyi yapanın yok mu?
    "konuşmak kolaydır" diyorum sınav kolay veya zordur deniyor demedim.
    İyi yapanları heycanlı olmadıklarından ötürü tebrik ederiz o zaman. Ben kendi adıma bu stresi yaşamanın kolay bir şey olmadığını söylüyorum ki daha sen de sınava girdiğinde göreceksin.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    "konuşmak kolaydır" diyorum sınav kolay veya zordur deniyor demedim.
    İyi yapanları heycanlı olmadıklarından ötürü tebrik ederiz o zaman. Ben kendi adıma bu stresi yaşamanın kolay bir şey olmadığını söylüyorum ki daha sen de sınava girdiğinde göreceksin.
    Ben de sınavın kolay ya da zor olduğunu söylediğini ifade etmedim zaten.
    Heyecanlı olmadıklarını da söylemedim aksine burada zor olan o heyecanı tutabilmek ve sınava tüm enerjisini vermek dedim.
    Bilgi %60 ise %40 heyecan ve o an ki strestir.Bir de şu durum var sınav marotonuna adam akıllı hazırlanıp kendisini yetiştirebilen bir insanın heyecandır-strestir bunlara yenik düşmeyeceğinin farkındayım.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları