Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf

Özgüvensizlik?

Arkadaşlar Merhabalar.
    Ben kendi içimde yaşadığım bir sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum:Henüz 11.Sınıftayım YGS-LYS sınavına 1-1.5 yıl sürem var.
    Şuanda çok iyi programlı çalışıyorum ve biliyorum ki eğer böyle çalışmaya devam edersem çok rahat güzel bir üniversiteye gireceğim inşAllah.

Daha önce YGS için tavsiyelerinizi almıştım zaten,yazın ygs'yi bitireceğim.(Fen kısmı bu sene içerisinde) her neyse.
    Mevzuya geleyim,

Kendime hiç güvenemiyorum.Sanki istediğim hiçbir üniversite olmayacakmış gibime geliyor.Mesela Diş Hekimi olduğumu vs. düşünüyorum bazen ama çok saçma ki , sanki asla böyle bir şeye ulaşamayacakmışım;benim hakkım yokmuş gibi düşüncelere kapılıyorum.

Bu düşüncelerle resmen "gereksiz" ve "ahmakça" kendimi yiyorum ama hep içimde olan düşünceler.Bu tür düşünceler sizde de var mı? Ya da ne yapmalıyım.Cidden kafam çok karışık.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    ygs sitresini fazla erken yaşıyorsunuz siz. biraz dinlenin. kafayı dağıtın.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı kaskas123'den alıntı Mesajı göster
    ygs sitresini fazla erken yaşıyorsunuz siz. biraz dinlenin. kafayı dağıtın.
    sınav stresini erken yaşamanın avantajlı olduğunu düşünüyorum. sınav zamanı geldiğinde o kişi sınavdaki en rahat kişidir.
    I think, therefore I solve ...

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Savas ben de boyleydim bak simdi sinava 40 gun var cok mu kaygisizlastim bilmiyorum ki

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları