Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı tırtıl'den alıntı Mesajı göster
    "halkımızın bu amacı belli kışkırtma kampanyalarına itibar etmemesi en büyük temennimizdir."
    bir de utanmadan dinimize imanımıza söver gibi bunu yazma cürretini nerden buluyorlar?

bu anlamı nasıl çıkarttınız ?
    İstanbul Tıbbiyesi

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Heisenberg'den alıntı Mesajı göster
    Gülünecek bir durum var da benim mi dikkatimi çekmedi ?
    Bence ağlanacak bir haldeyiz.Bir Müslüman lidere hakaret ediliyor ve halen gülünüyorsa daha fazla ne denir bilemiyorum.

"son bir kaç gündür internet'te yer alan provokasyon amaçlı yalan haberler nedeniyle twitter'da yaşanan linç hareketi üzerine açıklama yapma gereği doğmuştur."
    Bunun dışında gülünecek bir şey yok.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Bizim forumumuzda böyle bir başlık açılsa ve kendini bilmez 3-5 kişi yorum atsa (ki bizim forumumuzda böyle bir durum olmaz zira moderatörler ve Adminimiz bu konu üzerinde ziyadesiyle hassasiyetli)
    ve sitemiz şikayet edilse kim sorumlu tutulur biliyor musunuz? - Admin.
    Evet 3-5 kendini bilmez konu açar admin sorumlu tutulur zira admin ve onun görevlendirdiği forum yönetimi gereğini ivedilikle yapmamış ertelemiş ve kamuoyunun tepkisini çekmiştir.
    sizin için ivedilikten kasıt ne kadar bir süreyi kapsıyor bilmiyorum ama binlerce üyesi bulunan ve kullanıcıları tarafından günde yüzlerce başlık açılan bir site için bu konunun birkaç saatte fark edilip kapatılması bence site yönetiminin ivedilikle gereğini yaptığını gösterir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı pikaçu'den alıntı Mesajı göster
    sizin için ivedilikten kasıt ne kadar bir süreyi kapsıyor bilmiyorum ama binlerce üyesi bulunan ve kullanıcıları tarafından günde yüzlerce başlık açılan bir site için bu konunun birkaç saatte fark edilip kapatılması bence site yönetiminin ivedilikle gereğini yaptığını gösterir.
    Bir kaç saat mi?
    Bence bu işi saat hesabına değil gereği yapılana kadar kaç tane üyenin buna mesaj attığına göre değerlendirme yapmalıyız.
    Neyse daha fazla tartışmak istemiyorum son sözü Yargı söyleyecektir.

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Bir kaç saat mi?
    Bence bu iþi saat hesabýna deðil gereði yapýlana kadar kaç tane üyenin buna mesaj attýðýna göre deðerlendirme yapmalýyýz.
    Neyse daha fazla tartýþmak istemiyorum son sözü Yargý söyleyecektir.

yönetimden yapılan açıklama gayet açık. yönetim zamanında gereğini yapmış ve kanıtlarına da sahip olduğunu ifade etmiş buna rağmen sitenin yönetimine ve bütün kullanıcılarına yönelik suçlayıcı ithamlarda bulunmak haksızlık olur.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı tırtıl'den alıntı Mesajı göster
    yönetimden yapılan açıklama gayet açık. yönetim zamanında gereğini yapmış ve kanıtlarına da sahip olduğunu ifade etmiş buna rağmen sitenin yönetimine ve bütün kullanıcılarına yönelik suçlayıcı ithamlarda bulunmak haksızlık olur.
    Artık haksızlık mı olur ya da onların yaptığı 'yalan' mıdır.İzleyip göreceğiz.
    Dediğim gibi konuşmanın bir manası yok.Sözü 'yargı' söyleyecektir.

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!