Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    1. sınıf

soru : )

yeni matematik editöründeki ifadeleri resim dışında ekleyemediğimizi siz söylemiştiniz.öyleyse editörün mantığı ne ki orada.cevap vermek için mi sadece.o editörü kullanarak sordum tüm sorularımı.ilk defa kapatılıyor : ) yasaksa yapmayız.sorun yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı senfoni344'den alıntı Mesajı göster
    yeni matematik editöründeki ifadeleri resim dışında ekleyemediğimizi siz söylemiştiniz.öyleyse editörün mantığı ne ki orada.cevap vermek için mi sadece.o editörü kullanarak sordum tüm sorularımı.ilk defa kapatılıyor : ) yasaksa yapmayız.sorun yok
    Senfoni , konunu ben kapattım ve açıklama yapma zorunluluğu bana düşüyor. Şimdi , sen forumda yardımcı olan bir arkadaşımızsın eline , beynine sağlık verdiğin tüm emeklerin için.Ama , forum kuralı olarak soruları resimle sormamak zorunlu.Hatta çözmemekte gerekiyordu , yalnız son değişikliğe göre sorulara cevap verenler bu kuralın dışına çıkıyor çünkü onları sıkmak istemiyoruz.Elimden gelse , senin gibi yardım sever bi arkadaşımın konusunu kilitlemem.Ama misal geçen gün birisi çıkmış diyor ki , sen nasıl moderatörsün ! Onun konusunu kapatmamışın benimkini kapatmışın.Bende bu tür azarları yemek istemiyorum yani Yoksa kesinlikle kişisel bir şey değil.Kuralları uygulatmak , uygulamak zorundayız değil mi?

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    1. sınıf
    hayır yanlış anladınız.ben demiyorum ki niye kapattınız. ben daha önce uyarılmadığım için şaşırdım yani.yoksa dediğim gibi sorun yok.yeni matematik editörü pek birşeye yaramıyor öyleyse.o editörün kodlarını yazıya çevirmenin bir yolu olsa çok sağlam bir iş yapılmış olur.bundan sonra öbür editörü kullanırım.hayırlı geceler

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı senfoni344'den alıntı Mesajı göster
    hayır yanlış anladınız.ben demiyorum ki niye kapattınız. ben daha önce uyarılmadığım için şaşırdım yani.yoksa dediğim gibi sorun yok.yeni matematik editörü pek birşeye yaramıyor öyleyse.o editörün kodlarını yazıya çevirmenin bir yolu olsa çok sağlam bir iş yapılmış olur.bundan sonra öbür editörü kullanırım.hayırlı geceler
    Var zaten , forum yardımdan yardım alabilirsiniz

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Şu konunun forumda tartışılması bitmedi gitti

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı gökberk'den alıntı Mesajı göster
    Şu konunun forumda tartışılması bitmedi gitti
    Aynen , halbuki Üye olur olmaz.Bu özel mesajla bildirilmiyormuydu ? Bildiriliyor diye biliyorum

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    1. sınıf
    çok teşekkür ediyorum.elinize sağlık

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları