Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer

Eleştiri

Merhaba.

Bugün kendimle ilgili bir eleştiri mesajı aldım. Ve karşı tarafa kötü bir izlenim verdiğim için üzüldüm. Sizinde benim hakkımda düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Eleştirilerinizi iyi veya kötü bekliyorum.

İnternetim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    homo homini lupus ama siz boşverin birbirinize yüklenmeyin.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    homo homini lupus ama siz boşverin birbirinize yüklenmeyin.
    Evet. Homo homini lupus hocam.
    Birbirimize yüklenelim mahiyetinde açmadım bu konuyu. Kimlere ne izlenim veriyorum diye merak ettiğimden yazdım. Eğer hakkımda yorum yapmak isteyenlerin eleştiri yapmak isteyenlerin yorum ve eleştirilerini bekliyorum. Yaşım 19 önümde Allah izin verirse uzun bir ömür var. İnsan 7sinde neyse 70inde de odur dememek için bunu yazdım.
    İnternetim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Söyledikleriniz aleyhinizde delil olarak kullanılacaktır

bu konuyu keşke ben yokken açsaydın şimdi geyiğe bağlanır.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    Söyledikleriniz aleyhinizde delil olarak kullanılacaktır

bu konuyu keşke ben yokken açsaydın şimdi geyiğe bağlanır.
    Buyrun kullanın hocam her türlü delil kullanılabilir.
    Malesef açmış bulundum.
    İnternetim yok

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Bir kişinin söylediği ile hemen yargıya varmamalısın Melek. Bu söylenen eleştiriyi aklının bir köşesinde bulundurursun. İleri ki zamanlarda insanlardan çok benzer tepkiler alman çoğalırsa bu konu ile ilgili bir şeyler yapmaya başlamayı düşünebilirsin artık. Ama bir kişinin söylemesi ile değil.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı Admin'den alıntı Mesajı göster
    Bir kişinin söylediği ile hemen yargıya varmamalısın Melek. Bu söylenen eleştiriyi aklının bir köşesinde bulundurursun. İleri ki zamanlarda insanlardan çok benzer tepkiler alman çoğalırsa bu konu ile ilgili bir şeyler yapmaya başlamayı düşünebilirsin artık. Ama bir kişinin söylemesi ile değil.
    Belki birçok kişi eleştirmek isteyipte eleştiremiyor olabilir düşüncesiyle bu konuyu açtım hocam.
    Ayrıca ilginiz için teşekkür ederim. Hepinizin görüşleri benim için değerli.
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    bak melek niyetim ne seni eleştirmek ne kırmaktı sadece yanlıs anladığım bişeyi sordum sen bunu buyuttun ben sana ne hakaret ettim ne beddua sen bana beddua edip bide mesaj kabul etmedin nese uzatmak istemiyorum ve herkese çok tesekkür ediyorum böyle bi sitdede var olmak güzeldi herkes hakkını helal etsin seninde edip etmemek sana kalmıs...istemeden kırdığım tüm herkesin affına sığınıyorum...
    '' GET EVERYONE İS HAPYY ''

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Atena ben konuda senin ismini bile geçirmedim bilmem fark ettin mi ? Ben sana verdiğim kötü izlenimi herkese mi veriyorum diye merak ettiğim için böyle bir konu açtım. Seninle tartışmak veya başka birşey yapmak için değil.
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Gençler, hepimizin burada ne amaçla bulunduğu belli. Paylaşamayacak bir şeyimiz yok. Aranızda ne geçti bilmiyorum, okumadım. Benim söyliyeceğim, olgunluğunuzu *****anız. Burada kimse kimseden üstün değil zaten.
    Melek, burası karakter analizi yapılacak yer değil. Her ne kadar, insanların yazdıkları cümlelerden, karakterleri az çok okunabiliyor olsa bile, herkesin karakteri kendine. Sanal ortamda olduğumuzu unutmayalım. Birbirimizi hiç tanımadığımızı da unutmayalım. Burada birbirini tanıyanlar sadece cümleler. Yani bizim sanal ortamdaki temsilcilerimiz. Reel ortamda, nasıl bir karaktere sahip olursak olalım, burada, karakterimizin olumsuz taraflarını sergileme hakkımız yok. Gerçi reelde de yok ya, neyse. Ama insanlar, sanalda, reelden daha rahat hareket ediyorlar bu konuda.
    Neyse, saçmaladım gene. Diycem, ne şiş yansın , ne kebap. İkiniz de, forumun değerli üyelerindensiniz. İkinizin de üzülmesini ve birbirinizi üzmenizi istemem.
    Saygılarımla.

3 sayfadan 1.si 123 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!