Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı korkmazserkan'den alıntı Mesajı göster
    benim hayalim çok iyi bir cerrah olmak
    kendime ormanda ev yapmak
    ıssız bir adada tüm ihtiyacım olan şeyleri alıp orda yaşamak
    tam nasıldı bilmiyorum ama aklıma su hikaye geldi (tam hatırlayan yazarsa bizleri de sevindirir)
    Bi adam artık yönetici mi işadamı mı ne çok para kazanan birisi doğası güzel bir ortamda bir gençle sohbet eder. Gencin hal hareket ve tavırlarından hoşlanıp onu işe almak ister genç de yaşadığı yerden pek ayrılmak istemez.adam da genci ikna için çalışma koşullarını kazanacağı parayı kazandığı parayla yaşlandığında ailesiyle birlikte bir çiftlik evinde doğayla iç içe yaşayabileceğini anlatır. gencin cevabı da basittir, ben bunların hepsine şimdi de sahibim zaten.

sizinki de o hesap olmasın diye dedim :-)

hani reklamlar oluyor ya lokum gibi peynir diye, kardeşim lokum istesem lokum alırdım bana peynir gibi peynir lazım.

senin cerrahlık burda lokum mu peynir mi?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    tam nasıldı bilmiyorum ama aklıma su hikaye geldi (tam hatırlayan yazarsa bizleri de sevindirir)
    Bi adam artık yönetici mi işadamı mı ne çok para kazanan birisi doğası güzel bir ortamda bir gençle sohbet eder. Gencin hal hareket ve tavırlarından hoşlanıp onu işe almak ister genç de yaşadığı yerden pek ayrılmak istemez.adam da genci ikna için çalışma koşullarını kazanacağı parayı kazandığı parayla yaşlandığında ailesiyle birlikte bir çiftlik evinde doğayla iç içe yaşayabileceğini anlatır. gencin cevabı da basittir, ben bunların hepsine şimdi de sahibim zaten.

sizinki de o hesap olmasın diye dedim :-)

hani reklamlar oluyor ya lokum gibi peynir diye, kardeşim lokum istesem lokum alırdım bana peynir gibi peynir lazım.

senin cerrahlık burda lokum mu peynir mi?
    Tebessüm.
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Hayalleri dinlemek kadar ifade etmek de çok güzel "Melek".

o Üniversitenin bitiminden sonra elde ettiğim meslek ne olursa olsun, umarım ki bir ömür mutlu edecek ve insanlara fayda dokundurabileceğim meslek o olsun. Biraz da nasip.

o Yabancı dil sevdası var işte. Şimdiki aklım olsa dil seçerdim. Artık geçmiş olsa bile; ileride ya çift ana dalla, veya 2. bir üniversiteyle tercümanlık okumak istiyorum. Hala içimde ukde.

o Enstrüman ilgim vardı, eh yeteneğim de. Bunu kullanmak istedim; okul, sınavlar, üniversite hazırlık derken hiç fırsat olmadı. Bir müzik enstrümanı üzerine yoğunlaşmak istiyor insan.

o Şöyle bir evde yaşamak istiyorum, sakin,tenha : Yeniden Yönlendirme Bildirimi

o Bir süre yurt dışında yaşamayı istiyorum. Şimdilik yeterli.
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    şimdilik odtü makinadan öte bir hayalim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    dil okuyanlardan da pek bisey olmuyo canınızı sıkmayın.
    resim yeğenimin ingilizce öğrenmek için kullandığı kartlardan. tamamen gerçek.
    Ah be kardeşim basic levelden terk mütercim misin? ehliyeti manavdan mı aldın derler ya onun gibi.

sonradan öğrendik ki süpüren kadının adı We imiş hata Türkçe çevirideymiş

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Hocam süpersiniz xD

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı dimar'den alıntı Mesajı göster
    Bu konuda şehir efsaneleri mevcut. Okuyanların genelde akıl sağlıklarını koruyamadıkları söylenirdi. Belki de hocalarda sıkıntı vardır.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    dil okuyanlardan da pek bisey olmuyo canınızı sıkmayın.
    resim yeğenimin ingilizce öğrenmek için kullandığı kartlardan. tamamen gerçek.
    Ah be kardeşim basic levelden terk mütercim misin? ehliyeti manavdan mı aldın derler ya onun gibi.

sonradan öğrendik ki süpüren kadının adı We imiş hata Türkçe çevirideymiş
    dikkat etmemiştim
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    hayalim bundan 3 yıl sonra 2015 yılının ağustosunda şööööyle güzel bi okula kadrolu coğrafya öğretmeni olarak atanmak

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı mürşde'den alıntı Mesajı göster
    hayalim bundan 3 yıl sonra 2015 yılının ağustosunda şööööyle güzel bi okula kadrolu coğrafya öğretmeni olarak atanmak
    İnşallah canım benim

Alıntı sinavkizi'den alıntı Mesajı göster
    Hayalleri dinlemek kadar ifade etmek de çok güzel "Melek".

o Üniversitenin bitiminden sonra elde ettiğim meslek ne olursa olsun, umarım ki bir ömür mutlu edecek ve insanlara fayda dokundurabileceğim meslek o olsun. Biraz da nasip.

o Yabancı dil sevdası var işte. Şimdiki aklım olsa dil seçerdim. Artık geçmiş olsa bile; ileride ya çift ana dalla, veya 2. bir üniversiteyle tercümanlık okumak istiyorum. Hala içimde ukde.

o Enstrüman ilgim vardı, eh yeteneğim de. Bunu kullanmak istedim; okul, sınavlar, üniversite hazırlık derken hiç fırsat olmadı. Bir müzik enstrümanı üzerine yoğunlaşmak istiyor insan.

o Şöyle bir evde yaşamak istiyorum, sakin,tenha : Yeniden Yönlendirme Bildirimi

o Bir süre yurt dışında yaşamayı istiyorum. Şimdilik yeterli.
    Allah gönlüne göre versin. Umarım bütün hayallerini gerçekleştirirsin

Alıntı dimar'den alıntı Mesajı göster
    Sadece bu mu ?

Alıntı Sosyal_Bilimci'den alıntı Mesajı göster
    ne iş yaparsam yapayım, en iyilerinden birisi olmak isterim..
    sıradan bir profesör olmaktansa, işini çok iyi yapan bir simitçi-marangoz ya da berber olmayı yeğlerim.

Ama hayallerim de karikatüristlik var o ayrı.Bu alana yeteneğim de var.Gerisi Allah kerim
    Kesinlikle Ne olursan ol en iyisi ol
    İleriki bir zamanda karikatürlerini görmek isteriz.
    İnternetim yok

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları