Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

Ygs

Eşit ağırlıkta, YGS Fen çalışması için önerileriniz var mı?..
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    bol soru başka çare yok Ben de coğrafya çalışırken sıkıntı yaşıyorum

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    güvender, fem gibi konu anlatımlı kitaplar alıp calısmaya baslayabilirsin.

şimdiden başlamanı tavsiye ederim puanını fenden alacaksın galiba, bizde öyle birşey yok her türlü coğrafya tarih yapacaz

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı dimar'den alıntı Mesajı göster
    güvender, fem gibi konu anlatımlı kitaplar alıp calısmaya baslayabilirsin.

şimdiden başlamanı tavsiye ederim puanını fenden alacaksın galiba, bizde öyle birşey yok her türlü coğrafya tarih yapacaz
    Teşekkür ederim.
    Fen öğrencisinin -şu saatten sonra- Ygs fen gibi bir derdi olmamalı bana kalırsa.
    Puanımı fenden almayacağım. Tm. Sadece, 1. sınıfta fene iyi çalışmıştım. Üzerine çalışma eklenerek Ygs'de bir şeyler yapılabilir. Ki o az olan nete dahi ihtiyaç var, ygs-5 puanımı etkileyecek.
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    ama deme öyle az biraz detay yahu
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı sinavkizi'den alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.
    Fen öğrencisinin -şu saatten sonra- Ygs fen gibi bir derdi olmamalı bana kalırsa.
    Puanımı fenden almayacağım. Tm. Sadece, 1. sınıfta fene iyi çalışmıştım. Üzerine çalışma eklenerek Ygs'de bir şeyler yapılabilir. Ki o az olan nete dahi ihtiyaç var, ygs-5 puanımı etkileyecek.
    yani rekabet ortamında fen yapan kazanacak demek istemiştim diğerlerini yapanların yanında fen yapanlar fark yaratacak

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı sinavkizi'den alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.
    Bu cümle yanlış Çok büyük bir kaygı içindeyim Yaza kadar bitirmem gerekiyor kafayı yiyecem bitmiyor her dersten bir konu çıkıyor Tabi 11. sınıf derslerine de çalışmam gerekiyor. Öyle düşünme daha kötü durumdayım

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Bu sene kazanırsam bütün coğrafya notlarımı yolllarım sana üzülme tatlım
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Bu cümle yanlış Çok büyük bir kaygı içindeyim Yaza kadar bitirmem gerekiyor kafayı yiyecem bitmiyor her dersten bir konu çıkıyor Tabi 11. sınıf derslerine de çalışmam gerekiyor. Öyle düşünme daha kötü durumdayım
    Fazla abartıyorsun Duygucum sen çok başarılı bir öğrencisin. Eminim ki çoğu kişiye örnek teşkil ediyorsun.Çoğu kişi seni örnek alıyor,bu kız soruları nasıl çözüyor ya bende bu kız gibi olmalıyım diyor bence. Senin YGS dahil hayatındaki bütün sınavlardan alnının akıyla çıkacağından eminim. Çünkü çok azimlisin. Rahat ol.
    İnternetim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı Melek12'den alıntı Mesajı göster
    Fazla abartıyorsun Duygucum sen çok başarılı bir öğrencisin. Eminim ki çoğu kişiye örnek teşkil ediyorsun.Çoğu kişi seni örnek alıyor,bu kız soruları nasıl çözüyor ya bende bu kız gibi olmalıyım diyor bence. Senin YGS dahil hayatındaki bütün sınavlardan alnının akıyla çıkacağından eminim. Çünkü çok azimlisin. Rahat ol.
    Bu sözlerin için teşekkür ederim.

Konular gözümde büyüyor çok abartıyorum farkındayım. Neyse konuları bitirdikçe geçer heralde

3 sayfadan 1.si 123 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları