Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    gündelik soru sayısı belirleyip çözmek robotluktur.Birgün canın ister x kadar çözersin birgün y kadar.Bazıları o kadar abartıyor ki konu çalışmadan s.b çözüyorlar.Ben bugüne kadar dönüp bakmadım bile ne kadar çözdüğüme
    Son sözüm ise, bana göre çok soru çözmek değil çok konu çalışmak kazandırır.Zaten soru çözmek için kendine sınır koyarsan derslerden bıkarsın..
    Üç tarafı denizlerle, dört tarafı hainlerle çevrili bir coğrafyada yaşıyoruz.
    Ya yüzmesini iyi bileceksin ya da savaşmasını...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı matsever63'den alıntı Mesajı göster
    gündelik soru sayısı belirleyip çözmek robotluktur.Birgün canın ister x kadar çözersin birgün y kadar.Bazıları o kadar abartıyor ki konu çalışmadan s.b çözüyorlar.Ben bugüne kadar dönüp bakmadım bile ne kadar çözdüğüme
    Son sözüm ise, bana göre çok soru çözmek değil çok konu çalışmak kazandırır.Zaten soru çözmek için kendine sınır koyarsan derslerden bıkarsın..
    Öğrencinin seviyesine göre değişir, konu eksiği olmayan bir öğrenciyi konu çalıştırmak, kaybetmektir. Konu eksiği olmayan öğrenci soru tiplerine yönelmeli

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı gökberk'den alıntı Mesajı göster
    Öğrencinin seviyesine göre değişir, konu eksiği olmayan bir öğrenciyi konu çalıştırmak, kaybetmektir. Konu eksiği olmayan öğrenci soru tiplerine yönelmeli
    Gerçekten konuyu 4/4 lük anlamışsa elbette.
    Üç tarafı denizlerle, dört tarafı hainlerle çevrili bir coğrafyada yaşıyoruz.
    Ya yüzmesini iyi bileceksin ya da savaşmasını...

4 sayfadan 4.si BirinciBirinci ... 234

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları