MatematikTutkusu.com Forumları

Dersane öneriniz var mı?

İlk  1 2
arslan 23:37 04 Şub 2012 #11
femmm..tavsiye ederim gerçekten öğrencinin üsütne çok düşüyorlar eğer bir de başarılıysa ..öğrenci öğretmen ilişkiasi diğer dersanelerden daha iyi ve eğitimi ve yayınları gerçekten çok kaliteli ...diğer dersanelerde de bulundum bir kaçında onlardanmemnn klamadım bu sene femdeyim gerçekten çok memnunum.))

korkmazserkan - ait kullanıcı resmi (Avatar) korkmazserkan 00:09 05 Şub 2012 #12
fem de bende gidiyorum kızlarla erkekler ayrı okuyorlar erkek bölümündeki hocalarını her zaman överler ancak kız bölümü için farklı diyorlar ama bu ordu femde diğerlerini bilmiyorum ancak istanbulda giden tanıdıklarım fen bilimleri dersanesini övüyorlar

sinavkizi 01:02 05 Şub 2012 #13
Fem'de öğrencilerle ilgi üzerinde cinsiyet faktörü var. Serkan'ın dediği gibi, kız öğrencilerle fazla ilgilenilmediğini biliyorum. Bu yalnız Ordu'da da böyle değil.. + Sayısal öğrencileri için daha ideal bir dersane. Ea alanında çok iyi değil...

ayhaneva - ait kullanıcı resmi (Avatar) ayhaneva 01:35 05 Şub 2012 #14
sizinle ilgilenecek, nazınızı çekecek bir öğretmen kadrosu bulun...kurumun adı önemli değil.

kendini ispatlamış olan bir kurum; başaracağınıza yani size inandıkları sürece, sizinle ilgilenir..

yani iş sizde biter.

arslan 02:00 05 Şub 2012 #15
kesinlikle hocama katılıyorum..benm bir arkadaşım ne dersaneye gidiyor ne özel ders alıyor..şu an türkiye dereceleri yapıyor denemelerde..asıl iş sen de bitiyor..

İlk  1 2
Üst Forum
Anasayfa
Yukarı Standart Görünüm