Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite

selamun aleykum :)

arkadaşlar ramazan oldugu için birde şu tercih işleri zaten sınav zamanı pek aktıf değildi kusurama bakmayın ben sureklı foruma bakma fırsatı bulamıyorum evın hangı kosesı serin ise oraya yonelıyorum ben başka bir şey sormaya geldim ...şimdi başarı sırası daha önemli ya tercih yaparken ama ya arada puan farkı varsa :? yani şunu demek istiyorum misal bi bölüm 25 bin ile kapatıyor puanı 440 ama bizim puan 27 bin ve puanda 370 civarı...şimdi bu arkadaş yazmalı mı bu bolumu....cunku önceki yıllarda 17 bin felan ama puan gene 440 civarı.....ne yapsın yazsın mı ? anlaşılır bir şekilde derdimi anlatabildim umarım :/ saygıyla sevgiyle esen kalın a dostlar yumurta yeyın tok tutar

not : arkadaşlar yukarda tam anlatamamışım kusura bakmayın ne olur şöyle anlatayım doğru düzgün...öğrencimizin puanı ygs dörtte ek puanla 370 oluyor ve başarı sırası 27.386..imam hatip mezunu..marmara ilahıyata ingilizceye gitmek istiyor marmara ilahiyat ingilizcenin puanı 440 civarı bir şey. başarı sırası da 25.400..bu arkadaşa gelir mi marmara ilahiyat ingiizce detaylı bilgiye ihtiyacım var şimdiden sağolun...
    Bizden üzüntüyü gideren ALLAH'A hamdolsun...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Önemli olan başarı sırası sen puana hiç bakma,genel olarak bu sene puanlar hep düştü,bölümlerinde düşecek puanları bu yüzden tercih yaparken en doğru yol sıralamalara bakmak,hocalarda öyle diyor.Çok detaylı bi şey yazamadım ama bence marmara için hayırlı olsun kardeşim diyebiliriz

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    ve aleyküm esselam..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    sağolun Allah razı olsun nasılsın tükenir kalem iyisin inşAllah kingwalter bilgilendirme için teşekürler

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Çok şükür güzel kardeşim sağolasın sen de..Meşgulüm biraz,internete sürekli giremiyorum maalesef..Bir de tercih robotları var,birkaç farklı robotu kullanarak hemen hemen yakın bir sonuç elde edebilirsin..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Allah hepinizin hakkınızda hayırlı olanı versin,yaşatsın.
    Aleykümselam.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    tükenir kalem evet bendede durum aynı fazla zaman bulamıyorum foruma bakmak için :/ meraba savaş sen nasılsın ne yapıyorsun bu yıl ki mratonda sende varsın artık çalışmalara başladın mı nasıl gidiyor ya tükenir kalem bana mesaj geldi ösymden mesajd tercih robotlarına itimat etmeyin yazyordu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!