Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf

Sınav Var Sessiz Ol!

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Yüreklerimiz bir mi?
    Ben de tam bunu paylaşacaktım.

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Haha hoş bir raslantı

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    güzelll

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Bence anlamsız,sınava giren öğrenci her şeye hazır olmalı..Gürültüyle dikkati dağılacaksa,o kazanmak istediği iyi mesleklerin sahibi olacak öğrenciler,meslek hayatında ne yapacak ? Mühendis gürültülü ortamda çalışamayacak mı ? Doktor,ay dikkatim dağılıyor şu hastayı ameliyat edemiyorum mu diyecek ?

Ben liseler için girdiğim sınavda (sbs) sınavın son 20 dakikasını susmak bilmeyen bir araba alârmı eşliğinde yaptım
    Hiç etkisi olmadı,umrumda da olmadı..İnsan kendisini zor şartlara alıştırmalı,anaokulu sınavına girmiyoruz..(Bence : P)
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Tükenir Kalem'den alıntı Mesajı göster
    Bence anlamsız,sınava giren öğrenci her şeye hazır olmalı..Gürültüyle dikkati dağılacaksa,o kazanmak istediği iyi mesleklerin sahibi olacak öğrenciler,meslek hayatında ne yapacak ? Mühendis gürültülü ortamda çalışamayacak mı ? Doktor,ay dikkatim dağılıyor şu hastayı ameliyat edemiyorum mu diyecek ?

Ben liseler için girdiğim sınavda (sbs) sınavın son 20 dakikasını susmak bilmeyen bir araba alârmı eşliğinde yaptım
    Hiç etkisi olmadı,umrumda da olmadı..İnsan kendisini zor şartlara alıştırmalı,anaokulu sınavına girmiyoruz..(Bence : P)
    Katılmıyorum.Mühendisin veya doktorun çalışmasıyla bunun ne ilgisi var?
    Burada insanların hayat kriterlerini belirleyecek fevkalade önemli bir sınavdan bahsediyoruz.

İkinci kısımda ise,kişisel olarak sen etkilenmemiş olabilirsin.Mamafih,öğrencilerin çoğunluğu bundan etkilenir.

Ben sınav günlerinde adli olarak belirli tedbirlerin alınmasından y*****m.

MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    ygsde olanı gördük arkadaşlar kimsenin kimseyi düşündüğü yok bence. öğrenci her şeye hazır olmalı, elinden ne gelir ki zaten? sınavda cama çıkıp "susun lan" mı diyecek? Allah kimseyi zor duruma sokmasın, aksilik yaşatmasın

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    hangi ameliyathane de nasıl bir gürültü işittin ki?
    İstanbul Tıbbiyesi

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı Heisenberg'den alıntı Mesajı göster
    hangi ameliyathane de nasıl bir gürültü işittin ki?
    Ameliyatın ortasında içeriye yaralının bir yakını silahla dalamaz mı ? Çok mu film izliyorum,ülkemizin doğusunda bunun örneği bolca mevcut..
    Ayrıca mühendis,doktor örneği sadece basit örneklerdi..Benim anlatmak istediğim şey şu..Gerçek hayat pembe gözlüklerle görüldüğü gibi değildir..

17 yaşından büyük insanlar sınava giriyorlar,bunlar süt çocuğu mu ki süt çocuğu muamelesi yapılıyor ?
    Ailesi sabahları çikolata yedirir,cevizle kahvaltı yaptırır,sınava gireceği okula arabayla götürür,pışpışlar vs...vs..

Benim anlatmak istediğim tam olarak buydu..Sınav varmış gürültü yapılmazmış,tabelalar falan..Bana göre tamamen anlamsız,orada kocaman insanlar sınava giriyor,oldu olacak sinekleri de yakalayalım,vızırtı yapmasınlar..

Henüz hayat tecrübem fazla olmamasına rağmen,eminim ki bu sınavda başkalarından anlayış bekleyenler,meslek hayatları boyunca çok daha zor durumlarda işlerini yapmak zorunda kalacaklar..İstisnalar olabilir,ama genel olarak bu böyle..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Ben kendi ameliyatımdan biliyorum ameliyathanede doktor müzik açtı ortamın gerginliğini azatmak için hatta ben doktorlada konuşuyordum yani işini bilen insanın pek dikkati dağılmaz vehasıl soruların ortasında kalmışsın çözemiyorsun bir de üstüne ses varsa işte o zaman ağzına ne gelirse artık

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!