Grubu
    Üye
    İş
    8. sınıf
    Teknik liselerin ders saati fazladır günlük 9 saatten aşağı inmez, anadolu teknikte okudugumdan biliyorum, bilisimde olman avantaj bölüm dersleri yormaz (Derste cs oynuyorlar ) keske bilisime gideydim neyse :s Yani okuldan sonra gitmek yorucu olur,su anda 11.sınıf konularını görüyorsun okulda ve dersanede 0dan başlatcaklar ikisini birlikte yürütebilecek misin?Bnde gittim ama ortaokulda 2 yıl zorla gönderdiler zorla bi iş olmayacağından faydasıda olmadı,ilkten hevesle başlarsın sonradan baktın yürütemiyorsun 2-3 ay sonra cıkmak istersin çıkamazsında sözleşmeyi iptal etmiyorlar para verdiğinden mecbur gitmek zorunda kalırsın yani sıkıntıya girersin,meslek liseleriyle fazla ilgilenmezler onlardan gelcek paraya bakarlar fen,anadolu liselerinin oldugu kısımla ilgilenirlerki ygs lysde reklam yapabilsinler,eğer okulla birlikte yürütebilcem diyorsan sen bilirsin ama tavsiye gitmeni etmem yakın zamanda kapatılcak zaten o para tuzakları yaz google a dershaneden cıkmak istiyorum diye fikrin değişir belki

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Bana sorarsan elbette yarari olur forumun lakin birebir daha iyi olur gibime geliyor. Fizikte sıkıntı yasayacagim zaten de. Kimya biyoloji sanmiyorum ama bakalim.Biyoloji biraz bilgi dayali onu eylulde gotureyim diyorum.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı _DmC_'den alıntı Mesajı göster
    Teknik liselerin ders saati fazladır günlük 9 saatten aşağı inmez, anadolu teknikte okudugumdan biliyorum, bilisimde olman avantaj bölüm dersleri yormaz (Derste cs oynuyorlar ) keske bilisime gideydim neyse :s Yani okuldan sonra gitmek yorucu olur,su anda 11.sınıf konularını görüyorsun okulda ve dersanede 0dan başlatcaklar ikisini birlikte yürütebilecek misin?Bnde gittim ama ortaokulda 2 yıl zorla gönderdiler zorla bi iş olmayacağından faydasıda olmadı,ilkten hevesle başlarsın sonradan baktın yürütemiyorsun 2-3 ay sonra cıkmak istersin çıkamazsında sözleşmeyi iptal etmiyorlar para verdiğinden mecbur gitmek zorunda kalırsın yani sıkıntıya girersin,meslek liseleriyle fazla ilgilenmezler onlardan gelcek paraya bakarlar fen,anadolu liselerinin oldugu kısımla ilgilenirlerki ygs lysde reklam yapabilsinler,eğer okulla birlikte yürütebilcem diyorsan sen bilirsin ama tavsiye gitmeni etmem yakın zamanda kapatılcak zaten o para tuzakları yaz google a dershaneden cıkmak istiyorum diye fikrin değişir belki
    Sozlesmeyi istedigim zaman iptal edebilirim konustuk. Suan 11.sinif sinavlarini takmiyorum bile tek hedef ygs suanda. Okuldan gelicek puan belli 40 ile 50. Haftanin 3 gunu 8 saat diger 2 gun 10 ile 9. Haftasonu olucakmis dershane.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı mertertugrul'den alıntı Mesajı göster
    Bana sorarsan elbette yarari olur forumun lakin birebir daha iyi olur gibime geliyor. Fizikte sıkıntı yasayacagim zaten de. Kimya biyoloji sanmiyorum ama bakalim.Biyoloji biraz bilgi dayali onu eylulde gotureyim diyorum.
    Dershanede birebir ilgileneceklerini filan mı sanıyorsun?
    Bak sana örnek vereyim,ben bu yılın başında gittim.Evet hocalar ilgileniyorlardı niye ilgileniyorlardı peki? 1.Grupta olduğumdan ötürü, 1.gruptaki hemen hemen herkesle ilgileniyorlardı. Arkadaş yukarıda çok güzel bir yere parmak basmış,onların dertleri biraz geriden gelen öğrencileri yüceltmek filan değil ; onlardan para almak. Birinci gruplardaki derece adamlarını da sıralamaya sokup reklam yapmak.
    Kaldı ki,bazen etütlere gitmek isterdim orada bile çok öğrenci oluyor ortam boğucu oluyor hocalar pek ilgilenemiyorlar...
    Yani dershane denilince aklına "sürekli benimle ilgilenecekler" gibi bir algı gelmesin.
    Bence gitmemen çok daha iyi.Yine de sen bilirsin.
    Ayrıca biyoloji filan öyle bir iki ayda halledilecek branşlar değildir;halledersin halledemezsin demiyorum ama senin kafanda şu olmalı "konuları en kısa süre içerisinde bitirip deneme çözmeye başlamalıyım." Bundan dolayı sen hepsine aynı anda yüklen derim..Tabi,eksiklerin hangi branşta ise o alana daha fazla yüklen.
    Fizik konusunu filan da sıkıntı etme,burası bir matematik forumu.Fiziğin matematikten pek bir farkı olmadığına göre burada sana yardımcı olacak arkadaşlar da var demektir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Sozlesmeyi istedigim zaman iptal edebilirim konustuk. Suan 11.sinif sinavlarini takmiyorum bile tek hedef ygs suanda. Okuldan gelicek puan belli 40 ile 50. Haftanin 3 gunu 8 saat diger 2 gun 10 ile 9. Haftasonu olucakmis dershane.
    AÖL'e geç,okuldan kurtul.Ben öyle bir politika izleyeceğim.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    M.T.O.K ile yazilim muh. dusunuyorum. Gecersem mtok ile alinirmi bilmiyorum

Grubu
    Üye
    İş
    8. sınıf
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    en temizi AÖL ailem izin verseydi 4.sınıfta geciyordum.
    @mertertugrul dersaneye gidipte mtok düşünmek düşük bir hedef olur , mtok 180-200 arasında diye biliyorum puanları ama sadece atl cıkışlılar kendi bölümüne gidiyor.verdiğin karardan pişman olmazsın insallah, dersaneye gitcem diorsan @svsmumcu26 nın dedigi gibi eml yi bırak aöl den devam et normal yazilim müh. düsün ders calısmaya bolca vaktin olur nasılsa 0dan başlıorsun dersane o zaman cokda zorlamaz illa gidecem diorsan.

MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Dershaneyi soru çözdürmek için kullanmak istiyorsan emin ol iyi araştır, benim arkadaşı sene başında "sınırsız, sorun olmaz, hallederiz, redoks" falan diye yemişler. Adam daha dün bana mesaj atıyor buluşalım da integral sorularımı çöz diye. O dershanelere giden birileriyle irtibata geçin. İsterseniz, evde izlediğiniz videolu derslerden dershaneye göre çok daha fazla verim alabilirsiniz. Dershanenin ismine kaynaklarına kanmayın, zaten en iyi kitaplar piyasadan edinilebiliyor. Açık lise sorun olmazsa geçin derim

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı _DmC_'den alıntı Mesajı göster
    en temizi AÖL ailem izin verseydi 4.sınıfta geciyordum.
    @mertertugrul dersaneye gidipte mtok düşünmek düşük bir hedef olur , mtok 180-200 arasında diye biliyorum puanları ama sadece atl cıkışlılar kendi bölümüne gidiyor.verdiğin karardan pişman olmazsın insallah, dersaneye gitcem diorsan @svsmumcu26 nın dedigi gibi eml yi bırak aöl den devam et normal yazilim müh. düsün ders calısmaya bolca vaktin olur nasılsa 0dan başlıorsun dersane o zaman cokda zorlamaz illa gidecem diorsan.
    Mtok 270 civari yazilim. Bilg. Muhendisi mtok ile 300 civari aliyor. Son sene kalmis zaten gecmek mantiksiz. Sene zaten bos gecer diye umut ediyorum. Amacim dershanede soru cozmek.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Mtok 270 civari yazilim. Bilg. Muhendisi mtok ile 300 civari aliyor. Son sene kalmis zaten gecmek mantiksiz. Sene zaten bos gecer diye umut ediyorum. Amacim dershanede soru cozmek.
    Öyle bir amacın var ise gerçekleşmeyecek haberin olsun.
    Asıl son sene geçmek mantıklı.

5 sayfadan 2.si BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!