Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

LYS kitap önerisi

LYS fen ve matematik dersleri için soruları zorlayıcı ancak çok kalın olmayan bildiğiniz kitaplar varsa yazabilir misiniz

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    fdd nin kitapları istediğin seviyede kitapları var ister basit ipuçları ile çözülebilen istersen zorlayıcı türden soruları bulunmaktadır.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Bilfen almayı düşünüyordum ancak çok kalına benziyor fdd yi inceleyim bi

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    umarım hoşuna gider,şimdiden başarılar...

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    pasajlarda finalin dergiyle verdigi kitap ekleri vardir onlara da bak istersen, cevap anahtari yanlis verilmis olabiliyor ama sorularini begeniyorum ben
    "Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerdeki cephenin suskunluğudur."

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Birde aklıma geldi ODTU yayıncılığın kitapları çok ama çok kaliteli sağlam düşündürüyor internetten alabiliyorsun 2 günde teslim ediliyor

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı sidslot'den alıntı Mesajı göster
    Birde aklıma geldi ODTU yayıncılığın kitapları çok ama çok kaliteli sağlam düşündürüyor internetten alabiliyorsun 2 günde teslim ediliyor
    Fiziğine göz atmıştım;çok da kaliteli bulmadım açıkçası keza biyoloji ve kimyaya da pert deniliyor.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    ODTÜ LYS matematik iyidir ancak ben çok kalın bir kitap istemiyorum keza elimde zaten var ve 10.sınıf konularından 10 tane polinom testi çok zaten çok basit bir konu çözemem o kadar soruyu Türev,İntegral,Limit ve trigonometride orta seviyeli 11.sınıf konularında ise zorlayacak bir kitap istiyorum var mı böyle kitap piyasada

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı korkmazserkan'den alıntı Mesajı göster
    ODTÜ LYS matematik iyidir ancak ben çok kalın bir kitap istemiyorum keza elimde zaten var ve 10.sınıf konularından 10 tane polinom testi çok zaten çok basit bir konu çözemem o kadar soruyu Türev,İntegral,Limit ve trigonometride orta seviyeli 11.sınıf konularında ise zorlayacak bir kitap istiyorum var mı böyle kitap piyasada
    Birey-C'yi çözmemiş miydin?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Birey C yi matda kullanmadım şimdi de almak istemiyorum zira içinde YGS konuları çoğunlukta

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!