Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf

LYS hakkında

Lys de MFciler sosyal bilimleri yapar ise,katsayısı diğerlerine göre daha az mı gelecek.Sayısal öğrencisi için ösym lys 1 ve lys2 ye girilmesini önermiş.Lys den tam puan almak için sosyal de yapılmalı mıdır?
    Üç tarafı denizlerle, dört tarafı hainlerle çevrili bir coğrafyada yaşıyoruz.
    Ya yüzmesini iyi bileceksin ya da savaşmasını...

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı matsever63'den alıntı Mesajı göster
    Lys de MFciler sosyal bilimleri yapar ise,katsayısı diğerlerine göre daha az mı gelecek.Sayısal öğrencisi için ösym lys 1 ve lys2 ye girilmesini önermiş.Lys den tam puan almak için sosyal de yapılmalı mıdır?
    Tam puani napacan 400 al yeter benim hedefim o

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    LYS de sayısal harici derslerin senin MF puanına hiçbir etkisi yoktur. Sadece YGS'de vardır. O da sayısal bölümlere nazaran daha az etkilidir. Senin tam puan yapman için YGS'de 160 sorunun tamamını, LYS'de ise 50 Matematik, 30 Geometri, 30 Fizik, 30 Kimya, 30 Biyoloji sorusunun tamamını doğru cevaplaman gerekiyor. Şu ana kadar böyle bir rekor yok. Ya YGS fullendi ya da LYS. İnşallah sen kırarsın.
    ...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Zaten lys 1 ve 2 mecburi ki senin bölümün için Nasih. 3-4 ile karıştırdın sanırım.
    Onu, olur da eşit ağırlık/sözel tercihi yapmak ister ise öğrenci, Edebiyat/Sosyal sınavına da girsin ki sıralaması hesaplansın diye öneriyorlardı.
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı Furkan61'den alıntı Mesajı göster
    LYS de sayısal harici derslerin senin MF puanına hiçbir etkisi yoktur. Sadece YGS'de vardır. O da sayısal bölümlere nazaran daha az etkilidir. Senin tam puan yapman için YGS'de 160 sorunun tamamını, LYS'de ise 50 Matematik, 30 Geometri, 30 Fizik, 30 Kimya, 30 Biyoloji sorusunun tamamını doğru cevaplaman gerekiyor. Şu ana kadar böyle bir rekor yok. Ya YGS fullendi ya da LYS. İnşallah sen kırarsın.
    ben kim rekor kırmak kim hedefim sadece +450

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı sinavkizi'den alıntı Mesajı göster
    Zaten lys 1 ve 2 mecburi ki senin bölümün için Nasih. 3-4 ile karıştırdın sanırım.
    Onu, olur da eşit ağırlık/sözel tercihi yapmak ister ise öğrenci, Edebiyat/Sosyal sınavına da girsin ki sıralaması hesaplansın diye öneriyorlardı.
    hmm.. anladımsağolasın

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Ben de düşünüyordum nasıl altından kalkacağım diye ohh saolun arkadaşlar üstümden yük kalktı resmen

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı Furkan61'den alıntı Mesajı göster
    sayısalcılar için lys'de Türkçe ya da edebiyattan soru cevaplamak gerekmiyor mu? bi de biyoloji olmasa tam benim sınava gireceğim zaman buymuş . sahi biyoloji mi daha sayısal coğrafya mı ben çözememiştim liseye giderken, çözeniniz var mı?

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı matsever63'den alıntı Mesajı göster
    ben kim rekor kırmak kim hedefim sadece +450
    matematiğinin iyi olduğunu biliyoruz.
    fen derslerin de iyi olursa rekor kıranları da geçebilirsin belli mi olur zor bir şey değil.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    matematiğinin iyi olduğunu biliyoruz.
    fen derslerin de iyi olursa rekor kıranları da geçebilirsin belli mi olur zor bir şey değil.
    sende hedefine ulaşırsın inşaallah,allah çalışanların emeğini boşa çıkartmaz.

7 sayfadan 1.si 123 ... SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!