Grubu
    Üye
    İş
    Diğer

yukarı Üniversite sınavına çalışmak artık daha kolay, bana inanırsan sana da anlatırım...

Zorlu üniversite sınavına hazırlanan arkadaşlar için hazırlamış olduğum "bana inanırsan sana da anlatırım..." adlı kitabımın önsözünü aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. kitabın içindeki tüm anlatılanlar yaşanmış ve etkisi %100 olan tecrübelerdir. Onur ÖZYURT

https://onurozyurt.wordpress.com/201...-da-anlatirim/

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    etkisi %100 falan diyince televizyonlarda türlü bitkisel ilaçlar satan reklamlar aklıma geldi. onların da bi ölüme çare bulmadıkları kaldı zaten.

kızmayın ama bazı sorular sormak zorundayım.
    yönteminizin etkisini nasıl kanıtladınız?
    etki dediğiniz şey nedir?mesela söylediklerinize harfiyen uyacak sokaktan tutup getirilmiş birine boğaziçi elektroniği kazandırabilir misiniz?
    bu kitabın yazarı olarak sizin eğitim kariyerinizdeki başarılar nelerdir? üniversite sınavını kastettiğimize göre mesela üniversite sınavındaki dereceniz?

reklama karşı değilim ama sırf tüketimi tahrik etmek adına yanıltıcı ve sömürücü olmamalı.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    tamam sınıftaki arkadaşlarla bu kitaptan alcaz. ama en baba üniversiteyi tutturamazsak hiç iyi olmaz

kusura bakmayın ama bu kitaplar bana hiç ilgi çekici gelmiyor.bence böyle bi kitapları ancak büyük başarılara imza atmış kişiler gelecek kuşaklara öneri olsun diye yazmalıdırlar.öğrenim durumunuzu bilmeden size ne kadar güvenebiliriz?

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Arkadaşlar kitap şuan satışta değil ve kitap para kazanma amacıyla da yazılmadı. Siz eğer üniversite sınavına hazırlanıyorsanız hiçbir şeyin sadece sihirle, büyüyle, kitapta yazanlarla olacağına inanmayın tabiki.
    Kitabın içeriğine gelince kitap bu saçma sınava nasıl çalışılması gerektiğini anlatmaktadır. kitabın içinde sunmuş olduğum çalışma durumlarınıki bunlar; dershanedeki davranışlarınızdan, evdeki çalışma masanıza kadar neleri değiştirmeniz gerektiğine kadar. hatta ne yaıkki belki de baı arkadaşlarınızı değiştirmenize kadar taktikler vermektedir.
    Ben fen lisesi mezunu olarak yurtta yaşamış olduğum deneyimlerden edindiim tecrübelerle kitabı hazırladım. Üniversitedeki başarım (sayısal 90soru 8 yanlış - sözel 90 soru 13 yanlış) pek beğenilmeyebilir. Ben özellikle sayısal sorulardaki yanlışlarım için çok üzülmüştüm.
    Kitaptaki taktiklerle birçok kişiyi gerçekten belli bir seviyenin üzerine çıkardım. Hatta hiç temeli olmayan kendi kuzenimi gerçekten başarılı bir noktaya getirdim. Bu kitap o ve onun gibi temeli olmayanlara da hedef sağlamalarında yardımcı olmaktadır.
    Şöyle ir saçma soru olmaz. Beni Boğaziçi Endüstri'ye sokabilir mi bu kitap? Bu kitap sokamaz bu kitap sana yol gösterir. Tam anlamıyla uyduğunda sadece istediğin üniversiteye değil istediğin hayata ulaşabilirsin. Nasıl mı? Bu kitaptaki çalışma taktikleri çalışmayı bilmeyenlere neler yapması gerektiğini göstermektedir. Çalışma hayatında da etkili olduğu yine tecrübelerimle kanıtlanmıştır.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Bence, yazar inandırmayı amaçlayan bir kitap hazırlamış. Ön söze bakarsak imkansız gibi görünen hedefi; başaran bireylerin hikayeleri var sanırsam kitapta. Bir de tüyolar...

Bence bu kitabın yazılış amacı inandırmak, öz güven aşılamak gibi geldi bana. Bahsi geçen %100 lük etki de özgüven ve inançla ilgili tesirden ibaret gibi sanki. İnanmak başarmanın yarısı demiş atalarımız. Kitabın ön sözüne göre iyiye benziyor.

Son olarak;

Bu tür kitapları büyük başarılara imza atmış kişilerin yazıp yazmaması mühim değil bence. Misal; Einstein değil mi? Oturup bir kişisel gelişim kitabı yazsa mi daha çok rağbet görür, Einstein'ın, Picasso'nun.. başarılarını usta kalem mi yazsa daha rağbet görür.

Yazarın kalemi iyidir, inanmıştır; ilgi çeken, motive veren hikayeleri araştırmıştır akıcı bir üslüpla kağıtlara dökmüştür. Bence kitabın kapağında yer alan yazarın adının önemi yok, içerik önemli. Öyle değil mi?
    ...

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    büyük başarılara ima atmış kişiler sence üniversite sınavına nasıl hazırlanacağını sana anlatabilir mi? komik olmasak.
    ayrıca yaımda etkisi %100 yani sizi olumlu yönde kesin etkileyecektir ama 100 soruda 100 mü yapacaksın. bu senin potansiyelini farkına varman ile ilgilidir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Furkan61'den alıntı Mesajı göster
    .

Bu tür kitapları büyük başarılara imza atmış kişilerin yazıp yazmaması mühim değil bence. Misal; Einstein değil mi? Oturup bir kişisel gelişim kitabı yazsa mi daha çok rağbet görür, Einstein'ın, Picasso'nun.. başarılarını usta kalem mi yazsa daha rağbet görür.
    Şöyle düşünelim.Einsteinın kendiyle ilgili yazdığı bir kitabını almak isteriz yoksa oturupta bi yazarın einsteinın nasıl çalıştığını neler yaptığını kendisi üreten bir yazardanmı öğrenmek isteriz ?

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı onur_ozyurt'den alıntı Mesajı göster
    büyük başarılara ima atmış kişiler sence üniversite sınavına nasıl hazırlanacağını sana anlatabilir mi? komik olmasak.
    ayrıca yaımda etkisi %100 yani sizi olumlu yönde kesin etkileyecektir ama 100 soruda 100 mü yapacaksın. bu senin potansiyelini farkına varman ile ilgilidir.
    bende ondan bahsediyorum zaten.büyük kişiler böyle şeylerle uğraşmaz bile.haklısınız.benim dediğim önüne her kalem kağıt alanın oturupta kitap yazmaya çalıştığı bi zamanda (sizin için demiyorum genel konuşuyorum.) kimin nasıl bi kitap yazacağına güvenemeyiz.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    arkadaşlar sizler einstein ın nasıl çalıştığını öğrenerek üniversite sınavını kazanabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Büyük bilim insanı Einstein malesef okulda başarılı değildi. Ben bu kitapta üniversite sınavına hazırlanmaktan bahsediyorum. konular çok ayrı...

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    geçenlerde internette bi adam gördüm.yine bi kitap hazırlamış böyle , kitapta şu "internetten para kazanmanın yolları".interneti açıp bakıyorum adamın (yazarın) geçmişine sadece bi yazar.milyoner değil.

4 sayfadan 1.si 123 ... SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!