Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

:Test

Selamlar arkadaşlar,
    Kimya için bir kitap almayı düşünüyorum, bir öneriniz var mı?
    Karekök köşetaşlı (konu anlatım) ve soru bankası, Fem simetri, Zambak konu anlatımlı ve Güvender soru bankası elimde var. Bunların dışında bir başka yayın ne olur uygun? Aradığım bir kriter ise: tekrar yapmaya müsâit yâni içinde bir üniteye ait bol testleri olsun.
    (hmm az evvel bir yayına rastladım: Sıradışı Analiz Çözümlü Ygs Kimya. Bunu kullananınız var mıdır?)

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Geçen gün , gereksizyorumcu hocamızda böyle bir şey demişti , Elinde bir sürü kitap var sınavkızı Hele ki fem simetri gibi bir kitapta var , eğer bir kitap daha alırsan bunları yetiştirebilecekmisin ? , Neyse ben de güzel bir öneride bulunayım , kitaba boşuna para verme bence Celal Aydın yayınlarının kimya fasikülleri var , okadar çok çözümlü örnekler içeriyor ki konuyu yapamamak elinde olmaz en iyisi ondan al , daha sonra deneme çözmeye başla boşver kitabı , bu kadar kitap yeter diyorum Ben bile koskaca bir yılı bir tane kimya kitabıyla bitirmiştim

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Geçen gün , gereksizyorumcu hocamızda böyle bir şey demişti , Elinde bir sürü kitap var sınavkızı Hele ki fem simetri gibi bir kitapta var , eğer bir kitap daha alırsan bunları yetiştirebilecekmisin ? , Neyse ben de güzel bir öneride bulunayım , kitaba boşuna para verme bence Celal Aydın yayınlarının kimya fasikülleri var , okadar çok çözümlü örnekler içeriyor ki konuyu yapamamak elinde olmaz en iyisi ondan al , daha sonra deneme çözmeye başla boşver kitabı , bu kadar kitap yeter diyorum Ben bile koskaca bir yılı bir tane kimya kitabıyla bitirmiştim
    Haklısın da emin olamıyorum öğrendiğime
    Celal Aydın konu konu değil mi ama?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    bilindik bir yayının konu anlatımı kimya kitabı ve aynı yayının soru bankasını al farklı farklı yayınlarla ugrasma
    fdd konu anlatımı, fdd soru bankası gibi.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı sinavkizi'den alıntı Mesajı göster
    Haklısın da emin olamıyorum öğrendiğime
    Celal Aydın konu konu değil mi ama?
    evet , bildiğim kadar öyle , fiyatı da çok uygun ama çok güzel detaya da giriyor.Ayrıca FDD yayınlarının (arasınıf olmayan) yani YGS& LYS kitapları da güzel.

ya da zafer yayınları...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    bir tane set vardı adı neydi hatırlayamıyorum CD leri var hocalar konu anlatımı ve soru çözümü yapıyor sonra setteki test kitaplarından alıp konuyu pekiştirici soru çözüyorsun güzel bir set kuzenimde görmüştüm bende almayı düşünüyorum

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Teşekkürler arkadaşlar,,,

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı korkmazserkan'den alıntı Mesajı göster
    bir tane set vardı adı neydi hatırlayamıyorum CD leri var hocalar konu anlatımı ve soru çözümü yapıyor sonra setteki test kitaplarından alıp konuyu pekiştirici soru çözüyorsun güzel bir set kuzenimde görmüştüm bende almayı düşünüyorum
    Neymiş o serkan , ismini bulunca bana da özel mesajla ya da burada yazarsan sevinirim

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!