Grubu
    Üye
    İş
    Diğer

Ünlem bilgisayarımdaki sorun

Merhaba;

Bilgisayarımda AVG ve Avast yüklü. Ayrıca USB securıty actıve programını kullanıyorum. Bu üç program arasında herhangi bir çakışma yok. Programlar rahat çalışıyor. Her virüs taramam temiz çıkıyor. Ancak ; bilgisayarımda internet zaman zaman donuyor. Ve C sürücüsüne disk birleştirme işlemi yapamıyorum.

Bu sorunun çözümünü bilen varsa , yardımcı olabilir misiniz?
    Kısmet etmişse MEVLA el getirir ,yel getirir, sel getirir..Kısmet etmemişse MEVLA el götürür, yel götürür, sel götürür. M.C.Rumi

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Benim yıllardır bildiğim bir pc de iki antivirüs programı çalıştırmayın derler hiç bir zaman. İnternete giriş yapmaman da (donması) bu yüzden olabilir. Disk birleştirme yapılmıyorsa diskinde yeterli boş alan kalmamış olabilir. bu yüzden disk birleştirme yapamıyordur pcin.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Bilgisayarınızın formatlanma zamanı da gelmiş olabilir. Uzun süredir kullanıyorsanız bilgisayarın temizlenip ilk haline dönmesinde fayda var

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Cevaplarınız için teşekkür ederim. iki virüs programını kullanma sebebim birinin gördüğü virüsü öbürünün görmemesi. iyi bir virüs programı tavsiye edebilir misiniz? Böylece ikisini silip tek programla bilgisayarımı *****uş olurum.
    Kısmet etmişse MEVLA el getirir ,yel getirir, sel getirir..Kısmet etmemişse MEVLA el götürür, yel götürür, sel götürür. M.C.Rumi

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Kaspersky en iyisidir bence

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    tamam , bu sefer de kaspersky deneyeyim, sağ ol .

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    önemli değil aslında ben pek virüs programı taraftarı değilim kullanmıyorum bile ama yine de yükle

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!