Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Google'ın Chrome tarayıcısını kullanıyorum ben. Pcine kurunca internet explorerdan ne kadar hızlı olduğunu görürsün.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Tam okuyamadım ama kafamın karışıklığına rağmen bir kaç çözüm önerebilirim.
    Disk birleştirme diye betimlemiş diğer bir kullanıcımız. Bunun için Piriform'un sitesindeki defraggler'i ücretsiz olarak indiriniz ve sistem bulunduğu diske tıklayıp aşağıdaki Disk Birleştirme tuşuna basınız ve biraz bekleyiniz o gerisini halledecek.
    Diğer bir yandan e gözükmüyor demişsiniz sanırım. e başka bir hd'demi acaba? eğer öyleyse power yetmiyor olabilir diye düşünüyorum.
    Piriform'un sitesinde CCleaner diye bir program daha var onunda ücretsiz sürümünü indirin ve temizliği başlat'a tıklayın. Kayıt defteri gibilerinden reg dosyası şeklinde bir buton olması lazım sol tarafta ona tıklayarak hataları çöz temizle gibi bir buton olmalı ona tıklayın tarattırın ve tüm sorunları çöz deyin ve çözsün.
    Son olarakta xp sanırım işletim sisteminiz. C'deki Windows klasöründeki Prefetch ve Temp dosyalarının içindekileri tamamen siliniz.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    teşekkürler

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    harddiskinde en az %30 boşluk olsun

saw
    saw isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    bilgisayarı açtıktan sonra ctrl +alt+delete yap oradan görev yöeticisini başlat.işlemler sekmesine tıkla oradan kullanmayacağın şeylerin üzerine gel sağ tıkla işlemi sonlandır de.Bilgisayarın hızlansın

Grubu
    Üye
    İş
    9. sınıf
    bunun için (speed gear) adlı bir program yok mu ?
    ..

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    bilgisayarı hızlandırma diye birşey yoktur işlemciyle alakalı örnegin benim bilgisayar 512 ram ekran kartı yok ddr1 işlemci milattan önce MS 10155 kalma antika ama idare ediyor oldugu kadar olmadıgı kader web tarayıcı olarak opera kulanırsan rahat edersin

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    Alıntı saw'den alıntı Mesajı göster
    bilgisayarı açtıktan sonra ctrl +alt+delete yap oradan görev yöeticisini başlat.işlemler sekmesine tıkla oradan kullanmayacağın şeylerin üzerine gel sağ tıkla işlemi sonlandır de.Bilgisayarın hızlansın
    yaptın mu ulen bu dedigini?

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!