Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Bunu pek sevmiyorum ama, tarih sürekli karşımda duruyor, bir de bugün benim doğum günüm, yani orta yaş unutkanlığının zirvede olduğu gün.

Alp
    Alp isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Hocam mesuta da haksızlık yaptınız galiba Bu arada doğum gününüz kutlu olsun

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Doğum Gününüz kutlu olsun Hocam Nice mutlu yaşlar diliyorum size..

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    doğun gününüz kutlu olsun hocam. ayrıca ben olaya kesinlikle vakit kaybı olarak bakmıyorum, bu tür küçük hatalar her zaman olur. sonuçta hiç birimiz makine yada bilgisayar yazılımı değiliz. ( bu arada gereksizyorumcu bir bilgisayar yazılımı olabilir ondan şüpheleniyorum)

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Ben kimlere haksızlık yapmadım ki. Neyse Salı günü dersim var. İzah ederim durumu.
    Teşekkür ederim ikinize de. Orta yaş böyle bir şey işte. Uzun ince bir yolun ortaları. Ne öldürür, ne güldürür.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Hocam bende düşünüp duruyordum 10.sınıfta işlemediğimiz ne olabilir ki acaba diye

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Forumda yokken dedikodusunu yapıyoruz ama, şöyle diyelim: Üniversiteden, sadece elinde diplomayla değil, kafasında bilgiyle mezun olmuş, eğitim yıllarını dolu dolu geçirmiş, muhtemelen, fazlasıyla kendini yetiştirmiş, ve tabi, pratik zekası yüksek bir insan.
    Size de teşekkür ederim öğretmenim.

Alp
    Alp isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı MatematikciFM'den alıntı Mesajı göster
    Ben kimlere haksızlık yapmadım ki. Neyse Salı günü dersim var. İzah ederim durumu.
    Teşekkür ederim ikinize de. Orta yaş böyle bir şey işte. Uzun ince bir yolun ortaları. Ne öldürür, ne güldürür.
    Hocam iyice yaş kompleksine girdiniz alt tarafı bir yaş Yaşınız değil tecrübeniz artıyor bence.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    İnsan kendisini yetiştirmek istese bile beyin müsaade etmeyince nafile. Ben de kendimi yetiştireyim diye göbeğim çatlıyor ama halimiz ortada.
    Artık unutkanlıktan midem bulandı. Kapasitemiz bu kadar.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Artık şunu düşünmeye başladım Acaba ben de mi Matematikçi olsam ? Doktor olma hayallerim vardı ama sanki bu daha zevkli gibi..

Diğer çözümlü sorular için alttaki linkleri ziyaret ediniz

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!